Sitrin Taşı Yüzükler Erkekler Tarafından Kullanılabilir Mi?

Sitrin taşı yüzükler, cazibeli görüntüsüyle kadın ve erkekler tarafından sıkça kullanılan doğal taş aksesuarlarındandır. Günümüzde var olan yaşam stresi ve karşılaşılan problemler, doğal taş özellikle sitrin taşı yüzükler kullanımını arttırmaktadır. Geçmişten günümüze para ile bağlaştırılan sitrin taşı burada da derin bilgileri içermektedir.

Detaylarıyla Sitrin Taşı Özellikleri!

Sitrin taşı, halk arasında tüccar taşı olarak anılan değerli bir doğal taştır. İçerisinde bol miktarda demir bulunmasından dolayı soluk sarı veya bal rengine sahip olan bu taş, kuvars ailesinin bir üyesidir. Sitrin taşı adını Yunanca limon anlamına gelen citron kelimesinden almaktadır.

Sitrin taşının temel özelliği ise taşın içinde donmuş suyun bulunmasıdır. Öyle ki sitrin taşı kırılırsa su sıvı hale gelir ve akar. Oldukça sert ve güçlü olan sitrin taşı, sitrin taşı yüzükler, sitrin taşı 925 ayar gümüş kolye formuna zor işlenmektedir.

Antik dönemde sitrin taşının kullanımı alanı yılan soktuğunda zehirlenmemek adına taşınan koruyucu şeklindeydi. İçerisinde yer alan demirin yanı sıra bolca oksijen, kalsiyum, silisyum, lityum, sodyum, alüminyum, magnezyum da içeren sitrin taşı yüzükler ve sitrin taşı 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, geçmişten bu yana sıkça kullanılmaktadır.

Sitrin Taşı Faydaları Neler?

Sitrin taşı yüzükler ve Sitrin 925 ayar gümüş küpe kullanımının bu denli yaygın olması kesinlikle rastlantısal bir durum değildir. Hiç işlenmeden doğadan çıkarılan bu taşların enerjisi kişilerde gözle görülür fark yaratabilmektedir. Asırlar önce alternatif tıpta bile kullanım alanı bulan sitrin taşı yüzükler, günümüzde daha çok olumlu enerjiler için tercih edilmektedir. Birkaç maddede sitrin taşı faydaları şunlardır:

  • Sitrin taşı yüzükler de ametist taşı gibi istenmeyen enerjilerin önünde blokaj oluşturmaktadır.
  • Sitrin taşı 925 ayar gümüş bileklik ve Sitrin taşı yüzükler kullanan kişiye başarı getirmektedir.
  • Bu taş, kendini taşıyan kişiye mutluluk ve neşe sağlar.
  • Depresyona neden olan karamsar duygulardan kurtulmak için Sitrin taşı 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük kullanılabilmektedir.
  • Özgüven ve sinirlilik hallerinde rahatlama için Sitrin 925 ayar gümüş kolye ve sitrin taşı yüzükler birebirdir.
  • Negatif enerjiyi yok eden bu taş kuvars kristali gibi olumsuz enerjiyi bünyesinde toplamaz.
  • Zihin berraklığını arttırır. Özellikle Sitrin 925 ayar gümüş küpe bu anlamda oldukça etkili olmaktadır.
  • Tüccar veya para taşı olarak da bilinen sitrin bolluk ve bereketi getirmek için de kullanılmaktadır.

Sitrin Taşı Yüzükler Nasıl Kullanılmalı?

Sitrin taşı yüzükler kullanım açısından rahatlık ve şıklık sunan değerli aksesuarlardandır. Özel el işçiliği ve A kalite ay taşlarından üretilmiş sitrin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, modern tasarımların yansımasını içermektedir. Kişilerin her anına ortak olan ve zorlayıcı durumlarda yardımcı olan sitrin taşı yüzükler bu doğrultuda sınırlandırmalardan bağımsızdır.

Kadın, erkek veya her yaş bu yüzüğü kolayca kullanabilmektedir. Olumlu duygulara, başarıya ve berekete odaklanılarak takılan bu yüzük, enerjinizi üst boyutlara taşıyacak niteliktedir.

Sitrin Taşı Yüzükler Erkekler Tarafından Nasıl Kullanılır?

Sitrin taşı yüzükler erkekler tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle bolluk ve bereketle ilişkilendirilen sitrin taşı, erkeklerin iş yaşamlarında istedikleri başarıyı elde etmesine yardımcı olabilmektedir. Bolluğu ve bereketi aktif eden bu taş sayesinde erkekler hem enerjisel anlamda hem de tasarım açısından büyük avantajlar elde etmektedir.

Sitrin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, her parmağa kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli materyal ve hammadde kullanılan bu sitrin gümüş yüzük sayesinde erkekler de kolaylıkla sitrin taşının enerjisinden yararlanabilmektedir.

Sitrin Taşı Yüzükler için Temizleme Önerileri!

Sitrin taşı 925 ayar gümüş kolye veya Sitrin taşı yüzükler sık kullanıldığında belirli aralıklarla temizlenmelidir. Ancak sitrin taşının temizlenmeye ihtiyacı yoktur. Negatif enerjiyi pozitife çeviren bu taş olumsuz enerjileri bünyesinde toplamaz. Kendi kendini temizleyen bu taşta yüksek ısı, nemli ortam ve zarar verici durumlardan kaçınılmalıdır. Bu sayede uzun ömürlü kullanım elde edilmektedir.

Sitrin Taşı Bileklik Nasıl Kullanılmalı?

Sitrin 925 ayar gümüş bileklik, bilekte şık duran görüntüsüyle görenleri kendine hayran bırakacak değerdedir. Takı olarak kullanılacak sitrin taşının vücuda temas etmesi daha uygundur. Sitrin 925 ayar gümüş kolye, sitrin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ve sitrin 925 ayar gümüş bileklik bu doğrultuda oldukça avantajlıdır. Kullanımı sınırlandırılmayan sitrin taşı bileklik iki kolda da tercih edilebilmektedir.

Sitrin Taşı Yüzükler ile Kullanılabilecek Taşlar Neler?

Sitrin taşı yüzük erkek veya sitrin taşı yüzük bayan modelleri kristal kuvars ile etkisini arttırmaktadır. Çoğu doğal taş tıpkı kendisi gibi değerli olan bazı doğal taşlarla enerjisine değer katmaktadır. Sitrin taşı da kristal kuvars dışında bazı taşlarla etkisini arttırmaktadır. Bu taşlar ise şunlardır:

Aventurin

Pembe Kuvars

Ametist

Dumanlı Kuvars

Sık Sorulan Sorular

Sitrin taşı ve sitrin taşlı ürünler hakkında merak edilen sorular da bir hayli fazladır. Enerjisiyle kişileri olumlu yönde etkileyen sitrin taşı, detaylarıyla bilinmesi gereken değerli taşlardandır. Daha iyi bir sitrin taşı kullanımı için merak edilen sorular ve cevapları:

1 – Sitrin Taşı Cüzdanda Taşınır Mı?

Tüccar taşı olarak adlandırılan ve parayla ilişkilendirilen sitrin taşı çanta, cüzdan ve masa üzerinde kullanılabilmektedir. Cüzdanda taşınmasında herhangi bir sakınca yoktur.

2 – Sitrin Taşının Orijinalliği Nasıl Anlaşılır?

Sitrin taşının orijinalliğini anlamak için taşınızı ısıtmanız yeterlidir. Taşınızı ısıttığınızda içerisindeki su erimeye başlar. Su eridiği zaman taşınızdaki değişimi gözlemleyebilirsiniz. Isıttığınızda taşınızda renk değişimi yoksa taşınız gerçektir. Sahte sitrin taşı ise yüksek sıcaklıkta erir.

3 – Sitrin Taşı Ne İşe Yarıyor?

Sitrin taşı bolluk, bereket ve olumlu enerjileri çekmede kullanılabilmektedir. Bunun dışında olumlu duyguları korumak ve oluşturmak için de bu taştan yararlanılmaktadır.

4 – Sitrin Taşı Fiyatı Ne Kadar?

Sitrin taşı yüzük fiyatları veya sitrin taşı fiyatları her satıcıda değişiklik göstermektedir. Bunun dışında işlenmesi zor olan bu taşın işlenmiş ve aksesuar haline gelmiş şekli de fiyat açısından değişik skalalara sahiptir.

5 – Sitrin Taşı Yüzükler Hangi Burca Uygundur?

Sitrin taşı Koç, Terazi, Başak, İkizler ve Aslan burcunda daha yoğun etki göstermektedir. Ancak her burç bu taşı kolayca kullanabilir.