Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Marka: GOSTY CONCEPT Jewelry
%20

725 TL

580 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0538 415 24 95

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Made in Turkiye
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tene değen özel tasarımımız ile gümüş ve sitrinin (para taşı) beraberliği ruhunuza iyi gelecek. Milyonlarca yılda oluşan bu mistik taş hem mucizeleri hem de ışıltısıyla onu görenleri cezbedecek!
Anında Gönderim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Metal: 925 Ayar Gümüş
Doğal Taş: A Kalite Sitrin (Para Taşı)
Üretim: Özel El İşçiliği
Taş Ebatı: 8x10mm
Özellik: Tene değiyor, Ayarlanabilir
Uyumlu Burçlar: Koç, İkizler, Aslan, Terazi
Uyumlu Çakra: Taç Çakra, Solar Plexus Çakra, Sakral Çakra
Uyumlu Niyetler: Para, Refah, Cömertlik, Yaratıcılık, Koruma, Güç, Başarı, Ruhsal gelişim
Dikkat: Aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz. Uzun ömürlü kullanım için nemli ortamlarda bırakmayınız. 

 

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, bal sarısı rengiyle güneşi andıran aksesuarlardandır. Asırlardır bereket ve bolluk taşı olarak kullanılan Sitrin yani Para Taşı, tüccar kasalarında ve cüzdanlarında yer almaktaydı. Günümüzde de bereket ve parayla alakalı tüm konularda akıllara öncelikli olarak gelen Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, olumlu enerjiler yönünden de zengindir.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Özellikleri

Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, yapı bakımından değişik etkilere sahiptir. Uzun yıllardır sağlıkla ve parayla ilişkilendirilmiş olan Sitrin, şifa enerjisini de çalıştırmaktadır. Sarıdan açık kahveye şeklinde renge sahip olan bu taş genellikle yarı saydam veya opak şekilde bulunan kuvarslardandır.

Pembe Kuvars 925 ayar gümüş kolye gibi Kuvars ailesine ait olan Sitrin taşı yüzyıllara meydan okumuştur. Asırlardır bereket enerjisini çağırmak için kullanılan Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, şifasıyla da adından söz ettirmektedir.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Psikolojik Etkileri

Doğal taşlardan olan Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ile kişilere doğrudan temas etmektedir. Enerji seviyesinde köklü değişimler ve gelişimler yaşatan Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ve psikolojik açıdan etkileri de merak edilmektedir.

Binlerce yıldır bilinen ve çoğu hastalığın tedavisinde kullanılan Sitrin taşı, tedavi edici etkiler sunmaktadır. Bununla beraber kişinin kendine güven duymasını sağlar. Zarar verici eğilimleri de azaltan bu taş, kişisel gelişimde oldukça etkilidir. Bunlar dışında Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük faydaları:

 • Ametist 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük gibi ortamda istenmeyen enerjileri engeller.
 • Başarı getirir.
 • Kişiye neşe ve mutluluk sağlar.
 • Depresyona neden olacak duyguları giderir.
 • Özgüveni geliştirir.
 • Siniri yatıştırır.
 • Zihinsel açıklık verir.
 • Bolluk, bereket ve para taşıdır.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Fiziksel Etkileri

Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, enerjiler yönünden zengin olsa da fiziksel açıdan da şifalı etkiler sunmaktadır. Elbette ki başlı başına tedavi gücü olmayan bu taşı kullandığınızda var olan problemleriniz bir nebze olsun azalacaktır. Bu doğrultuda Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ve fiziksel etkileri:

 • Kolon, ciğer, böbrek ve sindirim organları için yararlı etkiler sunduğuna inanılmaktadır.
 • Kas ağrılarına iyi gelir.
 • Sinüzit hastalığında şifalı etkiler sunduğu belirtilmiştir.
 • Migren ağrısında yatıştırıcıdır.
 • Kan dolaşımını dengeler.
 • Yorgunluğu giderir.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Hangi Burçlara Uygun?

Burçlar ve doğal taşlar geçmişten beri eski çağlarda kullanılmaktadır. Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük de parasal açıdan yoğun enerji içerdiği için Koç, Aslan, İkizler ve Terazi burçlarına uyum sağlamaktadır.

Her burca uygun olan bu taş Terazi, Aslan, İkizler ve Koç burçlarında etkisini daha yoğun göstermektedir. Elementleriyle ayrışan ve bu sayede doğal taşlarla benzer enerjiler içeren burçlar, doğal taşların sık kullanım bulduğu alanlardır. Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük veya Sitrin gümüş küpe kullanan bu burçlar enerjilerinin derinliğini fark edecektir.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Çakralarda Nasıl Etki Gösterir?

Enerji merkezi olan çakralar, insan bedeninde çeşitli enerjilerin kontrolünü sağlamaktadır. Enerji alanında hizmet veren çakralar, doğal taşlar ile birlikte bütünleşip, gelişmektedir. Taç çakra, Sakral çakra ve Solar Pleksus çakrasıyla uyumlu olan Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, çakralarda farklı etkiler göstermektedir.

Solar Pleksus çakrasıyla olan ilişkisi nedeniyle Sitrin taşı kişisel gücün ve özgüvenin artmasında etkilidir. Solar Pleksus çakrasının güçlendirilmesi, engellerin ve durgunluğun çözülmesinde de Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük yardımcıdır. Daha yüksek enerjiye sahip olmanızı sağlayan bu iyileştirmeyle enerji yoğunluğu arttırılmaktadır.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Nasıl Kullanılmalı?

Sitrin taşı pozitif enerji, mutluluk ve sağlık getirsin diye kullanılacaksa üzerinizde takı olarak kullanabilirsiniz. Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük veya Sitrin (Para Taşı) gümüş bileklik pozitif enerjinin size iletilmesinde yeterlidir.

Takı olarak kullanılacak Sitrin taşının tene değerek kullanılması gerekir. Sitrin gümüş yüzük burada istenen etkiyi doğrudan sağlayacak niteliktedir. Hem eşsiz görüntüsü hem de tene değişiyle kişilere huzur sağlayacaktır.

Orijinal Sitrin Taşı Nasıl Anlaşılır?

Doğal taşların etkisini net olarak görmek için aksesuarınızda veya evinizde bulunan taşın gerçek olması gerekir. Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük için kullanılan taşın gerçek olup olmadığını anlamak için çakmağa veya kibrite ihtiyacınız vardır.

Sitrin taşını ısıtmaya başladığınız anda içerisindeki donmuş su erimeye başlayacaktır. Su eridiğinde değişimi kendiniz gözlemleyeceksiniz. Şayet bir renk değişimi olmadıysa elinizdeki Sitrin taşı gerçektir. Sizler için oluşturulan Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük A kalitedeki taşlardan üretilmelidir. En kaliteli maddelerle ürettiğimiz Sitrin (Para Taşı) 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük hem tasarım öncüsü hem de enerjinin sağlayıcısı olmaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Paraf
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Cardfinans
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Maximum
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Bonus
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Axess
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
SağlamKart
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
World
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı