Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Kolye

Marka: GOSTY CONCEPT Jewelry
%20

800 TL

640 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0538 415 24 95

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Made in Turkiye
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tene değen özel tasarımımız ile gümüş ve sitrinin (para taşı) beraberliği ruhunuza iyi gelecek. Milyonlarca yılda oluşan bu mistik taş hem mucizeleri hem de ışıltısıyla onu görenleri cezbedecek!
Anında Gönderim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Metal: 925 Ayar Gümüş
Doğal Taş: A Kalite Sitrin (Para Taşı)
Üretim: Özel El İşçiliği
Taş Ebatı: 8x10mm
Zincir Uzunluğu: 40cm
Özellik: Tene değiyor
Uyumlu Burçlar: Koç, İkizler, Aslan, Terazi
Uyumlu Çakra: Taç Çakra, Solar Plexus Çakra, Sakral Çakra
Uyumlu Niyetler: Para, Refah, Cömertlik, Yaratıcılık, Koruma, Güç, Başarı, Ruhsal gelişim
Dikkat: Aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz. Uzun ömürlü kullanım için nemli ortamlarda bırakmayınız. 

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Kolye

Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye, uzun yıllardır bereket ve bollukla ilişkilendirilmiş aksesuar taşlarındandır. Doğada bulunan doğal taşlar, evrene ve kişiye çeşitli enerjiler yaymaktadır. Her taşın enerjisi de bu yönden değişiklik göstermektedir. Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye de enerji açısından oldukça değerli bir konumdadır.

Enerjisi ve etkileriyle kişileri sarıp sarmalayan Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye, detaylarıyla büyüleyici niteliktedir. Başta rengi ve görünüşüyle kişileri cezbeden Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye hakkında öğrenilmesi gerekenlere yazıyı kaydırarak ulaşabilirsiniz!

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Kolye Özellikleri!

Sitrin, sarıdan açık kahveye doğru giden, bal rengi tonlarına sahip canlı bir taştır. Saydam, yarı saydam veya opak olarak bulunan kuvars kristallerindedir. Kuvars ailesinin sarı üyesi olan Sitrin taşının geçmişi 1. Yüzyıllara dayanmaktadır.

Özellikle Sitrin taşı Roma ve Yunan uygarlıklarında takı, aksesuar olarak kullanılmıştır. Eski medeniyetlerinden beri mücevher olarak kullanılan Sitrin günümüzde nadir bulunmaktadır. Doğada bulunan değerli taşlar ve fiyatları açısından Sitrin, vazgeçilemez değerdedir.

Aksesuar olarak oluşturulan Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye ise 925 ayar gümüşten, A kalite ay taşlarından üretilmiştir. Özel el işçiliğiyle manevi değeri arttırılan Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye, pozitif enerjilerin ve doğallığın öncüsü olmaktadır.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Kolye Etkileri Neler?

Tüccar veya başarı taşı olarak da bilinen Sitrin, yüzyıllardır bollukla, bereketle ve parayla ilişkilendirilmiştir. Bu ilişkilendirilmeden ötürü Sitrin taşı, cüzdan, kasalarda ve çantalarda taşınmıştır. Şimdilerde ise Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye, bileklik, küpe veya yüzüklerde aksesuar amaçlı kullanılmaktadır.

Para ve bolluğa etkisi bulunan Sitrin taşı Pembe Kuvars doğal Lapis Lazuli veya Kristal Kuvars gibi esasında şifa ve sağlık taşıdır. Kullanan kişiye sağlık da katan ve doğal yoldan güçlü bir iyileştirici olan Sitrin taşı faydaları ise:

 • Ortamda istenmeyen enerjileri engeller.
 • Başarı getirir.
 • Taşı taşıyan kişiye mutluluk ve neşe verir.
 • Depresyona neden olan duyguların giderilmesine yardımcı olur.
 • Özgüveni güçlendirir.
 • Sinir hallerinde rahatlatır ve güven kazandırır.
 • Negatif enerjilerin giderilmesine etki eder.
 • Zihinsel bulanıklığı önler.
 • Bolluğu, bereketi ve şansı getirir.

Faydaları bu denli yoğun olan Sitrin taşı, aksesuarlarla birleştiğinde hem tarz yaratmaya hem de enerjiyi pozitife dönüştürmeye yardımcıdır. Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye de bu noktada sizler için harika bir kurtarıcıdır. Enerjiyi, bolluğu ve bereketi kendinize çekmede Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye ufak ama etkili bir adımdır.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Kolye Hangi Burçlarla Uyumludur?

Doğada bulunan doğal taşlar, gökyüzündeki yıldızlar ve gezegenlerle oluşturulmuş 12 burçla uyum yakalayabilmektedir. Elementlerine göre sınıflandırılan 12 burcun, kendi elementlerine uygun olan taşlarla potansiyellerini keşfedip, yaşamlarını iyileştirebilecek etkileri olduğu söylenmektedir. 

Sitrin taşı da aynı element dengesine sahip burçlarda etkisini büyük ve yoğun ölçüde yansıtmaktadır. Para ve bolluğun temsili olan Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye bu doğrultuda Aslan, Koç, İkizler ve Terazi burçlarıyla bağlantılıdır.

Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Kolye Hangi Çakralara Etki Eder?

İnsanların enerji merkezi olarak bilinen ve vücudun 7 ayrı noktasında yer alan çakralar da etkilendiği doğal taşlarla şifalanmaktadır. Kök, Sakral, Solar Pleksus, Kalp, Boğaz, Üçüncü Göz ve Tepe çakrası olarak adlandırılan çakra bölgeleri farklı alanların ve enerjilerin ana merkezidir.

Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye de bu doğrultuda Solar Pleksus, Sakral ve Tepe çakrasıyla uyumlanmaktadır. Bu çakraların yönettiği organlarda ve duygularda dengesizlik yaşanıyorsa Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye sayesinde dengesizlik giderilebilmektedir.

Sitrin Taşlı Gümüş Kolye Hangi Niyetlere Uyumlanmıştır?

Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye belirli ve özel niyetlerle uyumlanmaktadır. Güçlü ve yoğun enerjiler yayan bu taşın etkileri de kullanan kişiye ve niyete göre değişiklik göstermektedir. Her doğal taşın uyumlandığı dilekler ve niyetler de burada farklılaşmaktadır. Çünkü her taşın etki alanı ve mekanizması aynı değildir.

Parayla ve bereketle alakalandırılan Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye de cömertlik, yaratıcılık, güç, ruhsal gelişim, koruma, başarı, para ve refaha uyumlanmıştır. Sitrin taşı gümüş kolye kullanan kişiler bu duygulara niyetlenip, bu duygular üzerine yoğunlaştığında hedeflerine kolayca ulaşabilmektedir.

Sitrin Taşı Kolye Nasıl Temizlenmeli?

Doğal taşlar, belirli aralıklarla temizlik istemektedir. Ancak bu temizlik enerjisel anlamdadır. Doğal taşınızı tütsüleme, topraklama veya güneşte bekletme gibi yöntemlerle kolayca arındırabilirsiniz. Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye temizliği ise şu yöntemlerle yapılabilir:

 • Farklı doğal taşın yanına koyularak, doğrudan üstüne konularak yapılabilir. Sitrin taşının negatif enerjilerini diğer taş kolayca alacağından taşınız yeniden pozitif enerjiyle dolacaktır.
 • Toprağa gömerek 24 saat bekletebilirsiniz.
 • Akan suyla kolayca arındırıp, temizleyebilirsiniz.
 • Tütsü dumanıyla da Sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye temizliğini yapabilirsiniz.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Paraf
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Cardfinans
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Maximum
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Bonus
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Axess
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
SağlamKart
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
World
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı