En Şık Abiye Modelleri ile Pembe Kuvars Uyumunu Deneyimleyin!

Şık abiye modelleri özel gün veya gecelerde vazgeçilmez kombinasyon parçalarından biridir. Bu özel günlerde dikkat etmeniz gereken ilk detay her ne kadar kıyafet seçimi olsa da kombini tamamlayıcı parçalar ile fark yaratabilirsiniz. Bu parçalar arasında takı ürünleri bir adım öne çıkmanızı sağlayacaktır.

Yani kadın modası denildiğinde aklınıza sadece kıyafet gelmesin. En az onun kadar mühim olan takıların şık abiye modelleri ile birleşimi de kayda değer olmalıdır. İşte bu noktada Gosty Concept olarak doğal taşlar ile el işçiliğinde üretilen 925 ayar gümüş takı modellerimiz sayesinde, bu özel günlerin en göz alıcı ismi olabilirsiniz.

Pembe Kuvars Kristali ile Şık Abiye Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Pembe kuvars taşı, aşkın ve sevginin sembolü olarak kadınlarda günlük yaşamdan özel gecelere kadar eşlik eden takı modelleri ile kendini göstermektedir.

Şık abiye modellerinin biraz daha öne çıkmasına yardımcı olan takı ürünleri farklı kombinasyonlarda iş, özel toplantı, akşam yemekleri, düğün kıyafetleri bayan, en güzel abiye elbiseler ile tarzınızı öne çıkaracak dokuya ve yapıya sahiptir. Peki abiye modeline en uygun takı ürünleri kombinasyon fikirleri nasıldır?

 • Abiye tulumlar ile pembe kuvars küpe modelleri
 • Elbiselerin üzerine göz kamaştırıcı ve şifa etkisi bulunan kolye tasarımları
 • Saten pantolon - gömlek ikili kombinasyonlarda bileklik ürünleri
 • Taşlı ya da dantelli abiye modellerini sade ve modern hale getirmek için pembe kuvars yüzük modellerinden yardım alabilirsiniz.

Şık Abiye Modelleri ile Uyumlu Gosty Concept Pembe Kuvars Takı Ürünleri

Pembe kuvars taşı şifa, nazar, aşk, sevgi, mutluluk, huzur gibi iyileştirici ve koruyucu etkilerinin yanında dokusu ve rengiyle oldukça hoş görünen kristallerden biridir. Bu sebeple aksesuar olarak takı modelleri içinde fazlasıyla kullanılmaktadır.

Özel gece için şık abiye modelleri içinden birini tercih ettikten sonra seçiminizi pembe kuvars taşı ile canlandırmak oldukça doğru bir karar olacaktır. Gecenin en dikkat çeken ismi olmanız adına bu noktada Gosty Concept olarak satışa sunduğumuz en güzel pembe kuvars takı ürünlerimiz şunlardır;

          Gosty Concept Pembe Kuvars Takı Modelleri

Pembe kuvars bileklik

Pembe kuvars kolye

Pembe kuvars yüzük

Pembe kuvars küpe

1 - Şık Abiye Tulum ile Pembe Kuvars Küpe Ürünleri

Pembe kuvars küpe modelleri kadınların çok sık kullandığı aksesuarlardan biridir. Özellikle şık abiye tulum üstüne en iyi giden ve kombinasyonu tamamlayıcı parçalardan olan küpe modelleri, günü hem enerjik hem de estetik olarak geçirmenizde etkilidir.

40 yaş üstü abiye modelleri başta olmak üzere hafif yapısı nedeniyle konforlu kullanım sağlayacaktır. Bunun yanında genellikle tulum üstüne toplanan saç modelini en hareketli ve parlak haliyle göstereceği için, başka aksesuara gerek kalmayacaktır.

2 - Şık Abiye Elbise Tesettür ile Pembe Kuvars Kolye Ürünleri

Şık abiye elbise ile kombinlenebilecek ve elbiseyi patlatacak modellerden biri de pembe kuvars kolye takı ürünleridir. Özellikle sade ve hareketsiz elbiselerde göze çarpan taş ışıltısı ve enerjisi, elbisenin bambaşka bir hale bürünmesine yardımcı olacaktır.

Yine aynı şekilde boynu açık elbiseler ve yırtmaçlı abiye modelleri ile en uyumlu takı modellerinden biri olması, şık abiye elbiselerde en çok tercih edilen ürün kategorisinde yer almasını sağlamıştır.

3 - Zarif Abiye Modelleri ile Uyumlu Pembe Kuvars Yüzük Modelleri

Düğün elbisesi, uzun abiye elbiseler, kısa abiye, tek omuz, balık abiye, dantel - saten ve taş sıklığının ön planda olduğu şık abiye modelleri ile taçlandırılan pembe kuvars yüzük, yüksek enerjisi ile kişiye pozitiflik katacaktır. Böylelikle zarif ve dikkat çekici dokusuyla davetlerin ve özel günlerin en kurtarıcı parçalarından birini, tarzınıza en uygun şekilde kullanmış olacaksınız.

4 - Şık Abiye Gömlekler ve Pantolonlar ile Uyumlu Pembe Kuvars Bileklik Modelleri

Pembe kuvars bileklik modelleri, şık abiye pantolonlar ve gömlekler ile bütünlük oluşturan zarifliğe sahiptir. En sade ve sıradan parçaların spor - şık tamamlayıcısı bu modeller, üzerinize gelecek gözlerin kötü enerjisini yok ettiği gibi kombinasyonu zirveye çıkarması ile sıkça tercih edilir. Özellikle tesettür modasında yerini ispatlamış ürünlerdendir.

Şık Abiye Modelleri ile Tercih Edilecek Pembe Kuvars Takı Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

Pembe kuvars taşının özelliklerinden ötürü, taşın kullanım alanı oldukça fazladır. Söz konusu şık abiye modellerindeki etkisi şöyledir ;

 • Yapısı gereği yüksek enerji sağlamasından dolayı özel gecelerde şık abiye kıyafetleri ile kombinasyon oluşturduğunuzda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu sayede özgüven arttıracaktır.
 • Gosty Concept bünyemizde takı modelleri, pembe kuvars 925 ayar gümüş olarak el işçiliği ile üretilmektedir. Bu şekilde özellikle özel günlerde şık abiye kıyafetlerinde gösterişli ve kaliteli takılara sahip olabilirsiniz.
 • Kalabalık ortamlara en uygun ışıltı ve enerjiyi vermektedir.
 • Hemen her şık abiye kıyafet ile uyumlu pembe kuvars yüzük, bileklik, küpe ve kolye modeli bulunmaktadır.

Şık Abiye Modelleri Tamamlayıcısı Pembe Kuvars Faydaları Nelerdir?

Şık abiye modelleri, özel gecelerin ve günlerin en çok tercih edilen kıyafetleridir. Ancak bu kıyafetlerin tamamlayıcısı da şüphesiz bu ürünlere en uygun aksesuarlar olan Gosty Concept pembe kuvars takı ürünlerimizdir. Peki bu modellerin takan kişiye estetik dışında ne gibi faydaları vardır;

 • Kaygıyı ve stresi engeller.
 • Sakinleştirici etkisi mevcuttur.
 • Olumsuz düşüncelerin yerine pozitifliği arttırır.
 • Aşk, sevgi, mutluluk ve romantizm taşıdır.
 • Baş ağrısını azaltır.
 • Nazar, kem göz gibi kötü enerjilere karşı etkilidir.
 • Kemik yapısını güçlendirir.
 • 7 çakradan bir tanesi olup, çakra bloke durumlarına iyi gelir.
 • Kişinin kendini sevip, başarılı olmasına yardımcı olur.
 • Özellikle gece görüşünü arttırır.
 • Cilt yaralarının iyileşmesine etki eder.
 • Odaklanmayı ve özgüveni arttırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Gosty Concept takı firması olarak, her tarza ve zevke en uygun pembe kuvars aksesuar seçeneklerimiz mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey ürün kataloğumuzdan uygun modeli seçip hızlı, güvenli şekilde sipariş vermektir. Ayrıca bu doğal taşla ilgili merak ettiğiniz sorulara da aşağıdan göz atabilirsiniz.

1 - Pembe Kuvars Taşı Nasıl Aktif Edilir?

Pembe kuvars doğal taşı zaman bağlı ve biriken kötü enerjilere karşı bazen aktifliğini yitirebilir. Bunun için akan su altında yıkama, toprağa gömme, tütsüleme, farklı taşların etkisinden yararlanmak için yanında tutma, ay ışığında bir gece bekletme bu yollardan bazılarıdır.

2 - Pembe Kuvars Taşı Hangi Burç?

Pembe kuvars taşı yengeç, boğa, akrep ve terazi burcu karakteristik özellikleri ile en uyumlu kristallerden biridir. Terazide uyum ve adalete, boğa burcunda sevgi ve güzelliğe, akrepte kararsızlığa, yengeçte ise ruhsal gelişme, cesaret, liderlik ve mutluluk alanlarına ilişkin benzer özellikleri iyileştirici etkisi bulunur.

3 - Pembe Kuvars Taşı Hangi Kola Takılır?

Pembe kuvars taşını bileklik olarak kullanacaksanız eğer sol bileğe takmanızda fayda vardır. Çünkü bu taşın özelliği içsel olarak huzur, mutluluk, aşk, sevgi ile ilgili olduğu için kalpten gelen duyguları arttırmaya ve iyileştirmeye yöneliktir. Bu sebeple içsel duyguların gelişimine ten teması noktasında yüksek enerji sağlamak adına, bileklik olarak kullanmanızda da fayda vardır.

4 - Pembe Kuvars Tene Değmeli mi?

İnsanlar eski çağlardan günümüze kadar doğal taşların iyileştirici ve sakinleştirici etkisine inanmışlardır. Bu işlemi yapabilmek adına bu taşı ister naturel haliyle ister dekoratif parça olarak isterseniz de takı formunda kullanabilirsiniz.

Takı olarak kullanmanın avantajı bu taşın tene temas ettiği andan itibaren daha hızlı şekilde etkisini göstermesidir. Ayrıca estetik olarak da şık görünümlü haliyle gün boyu kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

5 - Pembe Kuvars Taşı Fiyatları Nasıldır?

Pembe kuvars taşı fiyatları üzerinde bazı etkenler vardır. Taşın kullanılan modeldeki oranı, ağırlığı, işçilik maliyeti, türü, rengi vb. özellikler bunda etkilidir. Ancak Gosty Concept olarak en ucuz pembe kuvars takı ürünlerimiz ile her bütçeye uygun modellerin sahibi olabilirsiniz.