Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Marka: GOSTY CONCEPT Jewelry
%20

725 TL

580 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0538 415 24 95

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Made in Turkiye
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tene değen özel tasarımımız ile gümüş ve lapis lazulinin beraberliği ruhunuza iyi gelecek. Milyonlarca yılda oluşan bu mistik taş hem mucizeleri hem de ışıltısıyla onu görenleri cezbedecek!
Anında Gönderim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Metal: 925 Ayar Gümüş
Doğal Taş: A Kalite Lapis Lazuli
Üretim: Özel El İşçiliği
Ebat: 8x10mm
Özellik: Tene değiyor, Ayarlanabilir
Uyumlu Burçlar: Terazi, Yay, Balık
Uyumlu Çakra: Alın Çakrası (Üçüncü Göz)
Uyumlu Niyetler: İçsel Gerçeklik, İçsel Güç, Aşk, Arınma, Sezgi, Arkadaşlık
Dikkat: Aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz. Uzun ömürlü kullanım için nemli ortamlarda bırakmayınız. 

Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, taşın görünümü ve enerji özellikleriyle aksesuar alanında gözde konumdadır. Geçmişten günümüze Lapis Lazuli gibi doğal taşlar hayatın çeşitli durumlarında sıkça kullanılmıştır. Manevi açıdan büyük avantajları bulunan doğal taşların Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük formuna dönüştürülmesi de hiç kuşkusuz harikalar yaratmaktadır!

Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Yapısal Özellikleri!

Lapis Lazuli kireçtaşlarının metamorfizmasıyla meydana gelmektedir. Bu taşın ana bileşeni ise lazurittir. Lazurit bu taşta yaklaşık %25- 40 oranında bulunmaktadır. Çok sert bir yapıda olmayan Lapis Lazuli taşı genellikle lacivert veya koyu mavi rengindedir.

Üzerinde sarı minerallerin yer aldığı Lapis lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük için kullanılan maddeler de ilgi çekicidir. 925 ayar gümüşün kullanıldığı bu yüzükte doğal taş kalitesi A kalite ay taşıdır.

Özel el işçiliğiyle üretilen bu yüzükte tasarımlar takdire şayandır. Rengiyle kendini belli eden bu taş güzel görünümün yanında kişilere manevi yönden de avantaj sağlamaktadır. Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ve kişilere etkileri:

Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Faydaları Neler?

Lapis lazuli hikayesi çok eski yüzyıllara dayanmaktadır. Güçlü tılsımlardan kabul edilen bu taş, Gılgamış Destanında bile yer almıştır. Bunun dışında en eski çağlardan beri takı ve süslemede en sık kullanılan doğal taşlardan biri de Lapis Lazulidir.

Daha çok Firavunlar ve Antik Mısır döneminde kullanılan Lapis Lazulinin kullanımı günümüzde de yoğun ölçüde sürdürülmektedir. Elbette Lapis Lazuli taşının kullanımının bu denli yoğun olmasında taşın sağladığı faydalar da etkilidir. Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük kullanan kişilerin yaşayabilecekleri değişikliklerden bazısı şu şekildedir:

 • Fiziksel kuvvet artışı.
 • İletişim yeteneklerinin gelişmesi.
 • Solunum yolunun iyileşmesi.
 • Düşünce netliği kazanmak.
 • Yüzleşmekten kaçınılan olaylara net bakış açısı kazanma.
 • Anksiyete ve kaygının azalması.
 • Canlılık kazanma.
 • Enerji temizlenmesi ve dengelenmesi.

Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Hangi Burçlarla Uyumludur?

Gökyüzündeki yıldızlardan ve gezegen konumlarından ortaya çıkan 12 burç, doğal taşlarla da ilişkilendirilmektedir. Hava- Su- Ateş- Toprak şeklinde gruplandırılan 12 burcun kendi elementlerine uygun doğal taşlarla bütünleştiği bilinmektedir.

Aslan, Koç, Yay; Akrep, Yengeç, Balık; Başak, Oğlak, Boğa; Terazi, Kova, İkizler şeklinde isimlendirilen bu burçlar, kendilerine uygun doğal taşlarla enerjilerini iyileştirebilmektedir. Lapis Lazuli enerjisiyle tam uyumlanan ve elementleriyle aynı temele sahip burçlar ise:

 • Terazi
 • Yay
 • Balıktır.

Aksesuar alanında geniş kullanıma sahip Lapis Lazuli yüzük erkek veya Lapis Lazuli yüzük kadın kategorilerinde de yer almaktadır. Enerji bütünlüğünü sağlamak ve gümüş kalitesinden yararlanmak için Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük sizler için oluşturulmuştur.

Çakralar ve Lapis Lazuli Taşı!

Çakralar, insan bedeninin 7 ayrı noktasında yer alan enerji alanlarıdır. Kişilerin enerjilerini, yaşam kalitelerini ve kendilerini iyi hissetmelerine etkili olan çakralar da burçlar gibi doğal taşlarla uyumlanmaktadır.

Lapis Lazuli faydaları daha çok üçüncü göz yani alın çakrası üzerine yoğunlaşmaktadır. Rengi mavi olan bu çakranın Lapis Lazuli taşıyla uyumlanmasında renklerinin benzerliği de etkilidir. Alın çakrası altıncı hisler ve algıların temsili şeklinde bilinmektedir. Doğru karar verme, rüyalar, sezgiler ve enerjisel güçler alın çakrasının enerjisidir.

Dünyayla kurulan manevi bağı temsil eden bu çakrayla Lapis Lazuli özellikleri birleştiğinde kişiler ruhani refaha kavuşmaktadır. Alın çakrası dengesiz olan kişiler Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük kullandığında bu taşın iyileştirici etkilerini yoğun olarak fark edecektir.

Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Nasıl Kullanılır?

Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük tam bir tasarım ürünü olarak sizleri karşılamaktadır. Alışılmışın dışında, tam kalıp olarak üretilmeyen bu yüzükler her parmak ölçüsüne uygun şekilde tasarlanmıştır.

Tasarım özelliği ve üretim ayrıcalıklarıyla herhangi bir ek destek olmadan Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, parmak ölçülerine göre kullanılabilmektedir. Kullanım kolaylığı ve Lapis Lazuli özellikleri kapsamında bu yüzüğü kullanırken dikkat etmeniz gerekenler:

 • 7 derece altında sertliğe sahip bu taşın temizliği su ve toprakla yapılmamalıdır.
 • Taşı temizlemek için su ve sabun kullanılmamalıdır. Çünkü Lapis Lazuli taşı suya girdiğinde matlaşmaktadır. Lapis Lazuli suya girer mi sorusunun cevabı da bu şekildedir.
 • Uzun süreli kullanım ve taş özelliklerinin kesintiye uğramaması adına aşındırıcı kimyasal maddelere temas edilmemelidir.

Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Hangi Ele Takılmalı?

Enerji akışının bariz şekilde hissedildiği doğal taşlarda, taş aksesuarın hangi ele takılacağı da merak edilmektedir. Bütünü saran ve vücutla doğrudan temas eden Lapis Lazuli 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, sağ ele ve sol ele uygundur.

Fakat doğal taş yüzüğü sağa takmak daha sağlıklı olabilmektedir. Çünkü sağ kolda yer alan sinirler kişi düşüncelerine etki etmektedir. Karmaşık düşüncelerin çözümlenmesine yardımcı olan Lapis Lazuli taşlı gümüş yüzük de bu amaca doğrudan hizmet etmektedir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Paraf
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Cardfinans
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Maximum
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Bonus
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Axess
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
SağlamKart
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
World
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı