Labradorit 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Marka: GOSTY CONCEPT Jewelry
%20

725 TL

580 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0538 415 24 95

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Made in Turkiye
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tene değen özel tasarımımız ile gümüş ve labradoritin beraberliği ruhunuza iyi gelecek. Milyonlarca yılda oluşan bu büyülü taş hem mucizeleri hem de ışıltısıyla onu görenleri cezbedecek!
Anında Gönderim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Metal: 925 Ayar Gümüş
Doğal Taş: A Kalite Labradorit
Üretim: Özel El İşçiliği
Taş Ebatı: 8x10mm
Özellik: Tene değiyor, Ayarlanabilir
Uyumlu Burçlar: Aslan, Akrep, Yay
Uyumlu Çakra: Taç Çakra, Alın (Üçüncü Göz) Çakrası, Boğaz Çakrası
Uyumlu Niyetler: Değişim, Dönüşüm, Psişik Yetenekleri Aktive Etme, İrade Güçlendirme, Hayal Gücünü Aktive Etme, Dinginlik, Sezgi
Dikkat: Aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz. Uzun ömürlü kullanım için nemli ortamlarda bırakmayınız. 

Labradorit 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, son zamanların şık tasarımlarından biridir. Doğal taş ve ayarlanabilir yüzük formunun bir arada olduğu bu aksesuarda doğal taş enerjisinden ve zarif tasarımlardan söz edilmektedir. Göz alıcı görüntüsüyle görenleri kendine hayran bırakan Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük her zamanın gözdelerindedir.

Labradorit 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Özellikleri!

Mavi, yeşil ve kahverengi renkleriyle yanardöner görüntüler sunan Labradorit taşı, ışığa göre renk değiştirebilen yapıdadır. İçerisindeki bu renkler ve parıltılı görüntüsüyle değerini arttırmaktadır. Magmatik kayaçlardan oluşan Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ile aksesuar dünyasına girmiştir.

Doğal taşlar arasında değerli kategorisinde yer alan Labradorit, Siyah Ay taşı şeklinde de adlandırılmaktadır. Yüksek derecedeki sıcaklıklarda oluşan bu kristal taş evrensel bir yaşam enerjisi taşımaktadır. Sağladığı enerjilerle kişilere güç, kuvvet ve birçok özellik katan Labradorit taşı, Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük veya Labradorit 925 ayar gümüş kolye şeklinde kullanılmaktadır.

Labradorit 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Fiziksel Etkileri Nelerdir?

Labradorit taşı geçmiş yaşamlardan bu yana alternatif tıpta tedavi amacıyla kullanılmıştır. Günümüzde gelişen imkanlar sayesinde doğal taşlar önemini kaybetse de bazı rahatsızlıklarda iyileştirici ya da azaltıcı etkiler sağlamaktadır. Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük de bu kapsamda birçok etkiye sahiptir. Bu etkilerden birkaçı şu şekildedir:

 • Gözler ve görüş üzerinde faydalıdır.
 • Gece görüşünü iyileştirir.
 • Yüksek kan basıncı gibi durumların dengelenmesini sağlar.
 • Omurga rahatsızlıkları, kalsiyum eksikliği gibi şikayetlerde faydalıdır.

Stres üzerinde de azaltıcı etkilerinin bulunduğu Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük şifalı enerjilere sahiptir. Fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklarda ön plana çıkan Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük kendinden sıklıkla söz ettirmektedir.

Labradorit 925 Ayar Gümüş Yüzük ve Enerji Yoğunluğu!

Doğal taşların esas kullanımı enerjiler üzerindedir. Kişilerde bulunan negatif enerji ve istenmeyen durumlarda etkisini gösteren doğal taşlar, aksesuarlarla insan yaşamına dahil olmaktadır. Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük de tıpkı Ametist 925 ayar gümüş küpe gibi sayısız enerjilere sahiptir. Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük kullanan kişilerin yararlanacağı enerjilerden birkaçı şunlardır:

 • Odaklanmayı daha iyi hale getirir.
 • Konsantreyi sağlayacak iç huzur elde etmede etkilidir.
 • Sınav gibi stres gerektiren durumlarda sakinleştiricidir.
 • Geçmişte ve şu anda yaşanan sıkıntıların çözümlenmesine destek olur.
 • Ruhsal bakımdan geliştirir.
 • Sezgileri geliştirir.
 • 3. Gözü ve hisleri geliştirir.

Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük taşıyan kişiye pozitif enerji yönünden katkılar sağlar. Sakinliğin ve dinginliğin belirdiği Labradorit 925 ayar ayarlanabilir gümüş yüzük ile hayatın akışında istenmeyen duygular kontrol altına alınabilmektedir.

Labradorit Taşı Kodlama Nasıl Olmalı?

Enerji üzerine yoğunlaşan Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, niyetlerle kodlanmalıdır. Niyetlenmeden takılan doğal taşlar beklentiyi karşılamada zorluk yaşatabilmektedir. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük:

 • Dönüşüm
 • Psişik yetenekler
 • İradeyi güçlendirme
 • Hayal gücünü geliştirme
 • Değişim
 • Dinginlik

Niyetleriyle uyumludur. Burada yapılması gereken ilk şey Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük alındığında yüzüğü takmadan önce olumlu duygulara odaklanmaktır. İyi niyetlerle takılacak Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ile enerjinizi olumlu yönde değiştirebilirsiniz. 

Labrodarit 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Nasıl Kullanılmalı?

Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, olumlu duygular ve bakış açılarıyla kullanılmalıdır. Negatif enerjiden etkilenen Labradorit taşı, ihtiyaç duyulan anlarda arındırılmalıdır. Yumuşak yapıda olan bu benzersiz taş tütsü, mum ışığı, Selenit taşı veya tuz lambası yanına konularak negatiflerinden arınmaktadır.

Su veya toprağa gömülmemesi gereken Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük enerjilerden arındırıldığında eski yapısına geri dönecektir. Varlığınızın derinliğini keşfedeceğiniz Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, olumlu enerjilerde çalıştığında kişileri üst noktalara ulaştıracaktır.

Labradorit 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Hangi Taşlarla Uyumludur?

Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, kendisi gibi şifa enerjisi yüksek taşlarla uyumlu çalışmaktadır. Kristalin enerjisini güçlendirmek ve etki ettiği alanı genişletmek için onu başka doğal taşlarla kullanabilirsiniz.

Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ile kullanılan Ay Taşı, yeni başlangıçlarda güçlü etki sunmaktadır. Dumanlı Kuvars ve Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, sezgileri güçlendirmek için bir numarada yer almaktadır. Bu taşlarla oluşturulan takılar da istenen etkiyi elde etmede yardımcı olmaktadır.

Labradorit 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Burçlarda ve Çakralarda Nasıldır?

Sezgiler, hisler ve 3. Göz ile bağlantılı olan Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, Taç çakra, Üçüncü Göz çakrası ve Boğaz çakrasıyla ilişkilidir. Bu çakraların enerjisini iyileştiren ve etkilerini güçlendiren Labradorit, burçlarla da benzer özellik göstermektedir.

Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, Astrolojide yer alan Aslan, Yay ve Akrep burçlarıyla uyumlanmaktadır. Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük bu burçlarda istenen enerjilerin net olarak elde edilmesini sağlamaktadır.

İyi duygularla kullanılan Labradorit 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, sahip olunan ışıltıya değer katmaktadır. Özellikle Yay, Aslan, Akrep burçları bu taşı kullanırsa kendileriyle kolaylıkla bağlantı kuracaktır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Paraf
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Cardfinans
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Maximum
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Bonus
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Axess
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
SağlamKart
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
World
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı