Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye

Marka: GOSTY CONCEPT Jewelry
%20

800 TL

640 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0538 415 24 95

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Made in Turkiye
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tene değen özel tasarımımız ile gümüş ve Eskişehir'in topraklarından gelen kalsedonun beraberliği ruhunuza iyi gelecek. Milyonlarca yılda oluşan bu harika taş hem mucizeleri hem de ışıltısıyla onu görenleri cezbedecek!
Anında Gönderim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Metal: 925 Ayar Gümüş
Doğal Taş: A Kalite Kalsedon
Üretim: Özel El İşçiliği
Taş Ebatı: 8x10mm
Zincir Uzunluğu: 40cm
Özellik: Tene değiyor
Uyumlu Burçlar: Yengeç, Terazi, Yay
Uyumlu Çakra: Boğaz Çakrası
Uyumlu Niyetler: Koruma, Güvenlik, Denge, Uyum, Cömertlik
Dikkat: Aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz. Uzun ömürlü kullanım için nemli ortamlarda bırakmayınız. 

Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye

Kalsedon 925 ayar gümüş kolye, ışıltısıyla kişileri büyülemektedir. Artık doğal taşların enerjisi günümüzde herkes tarafından bilinmektedir. Sezgiler, hisler ve ağırlıklı olarak olumlu enerjilerle ilgili olan doğal taşlar içerisinden Kalsedon 925 ayar gümüş kolye, görünümü ve hissiyatıyla kişilerde haz uyandırmaktadır.

Geçmişte yer alan uygarlıklardan bu yana geniş bir kullanım alanına sahip Kalsedon hakkında şaşırtıcı bilgiler bulunmaktadır. Madeni açıdan çok zengin olan Kalsedon ve Kalsedon 925 ayar gümüş kolye etkileri hakkında detaylı bilgilere göz atın!

Kalsedon ve Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye Özellikleri!

Kalsedon, kuvars kristalleri ailesine aittir. Parlaklığı olan, yarı opak ve mavi, beyaz, sarı, gri renklerde de bulunmaktadır. Tarihçesi Hititlerden önceye dayanan Kalsedon, Anadolu’da yoğun şekilde çıkarılmaktadır.

Bu doğrultuda Kalsedon taşı Türkiye'de nerede bulunur sorusu akıllara gelmektedir. Eskişehir, süs taşı veya mavi altın olarak da bilinen Kalsedon madeni açısından oldukça zengindir. Gri Kalsedon taşı, beyaz Kalsedon ve diğer renkleriyle Eskişehir, Kalsedon madeninin yoğun olduğu yerdir.

Kalsedon 925 ayar gümüş kolye ise 925 ayar gümüşten ve özel el işçiliğinden oluşmaktadır. A kalitede ay taşı kullanılması da Kalsedon 925 ayar gümüş kolye değerini üst seviyelere taşımaktadır. Kalsedon taşı her şeyin ötesinde sadece beyaz Kalsedon 925 ayar gümüş kolye veya Mavi Kalsedon taşı kolye olarak sınırlandırılmayacak aksesuar kullanımına sahiptir.

Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye Kullanan Kişilere Neler Sağlar?

Doğal taşların kişiler üzerindeki etkileri yadsınamayacak derecededir. Doğada bulunan bu mineralli doğal taşlar, kişilerin hayatına büyük faydalar sağlamaktadır. Kalsedon ve Kalsedon 925 ayar gümüş kolye de enerji yoğunluğunu sağlayan yegâne taşlardandır. Kalsedon taşı faydaları ve Kalsedon 925 ayar gümüş kolye etkileri şu şekildedir:

 • Öksürüğü hafiflettiği yönünde etkileri olduğu bilinmektedir.
 • Cilt enfeksiyonlarında iyileştirici özelliği bulunmaktadır.
 • Sindirimi düzenlediğine inanılmaktadır.
 • Kötülüklerden ve kötü enerjilerden korur.
 • Uykusuzluk problemlerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır.
 • İyi şans ve dileklerin gerçekleşmesine etkilidir.
 • İyimser duyguları, anlayışı ve cömertliği arttırmaktadır.
 • İletişimi ve etkilemeyi geliştirmektedir.
 • Değişik durumlara kolay adapte olmayı sağlar.
 • Bolluk ve bereket hedeflerine ulaşmaya destek olur.
 • İlişkiler üzerine iyileştirici etkiler sunar.

Kalsedon taşı özellikleri noktasında kişileri kendine hayran bırakmaktadır. Bembeyaz ve ışıl ışıl görüntüsü de devreye girdiğinde Kalsedon 925 ayar gümüş kolye ön plana çıkmaktadır. Kullanan kişilere sağladığı yararlarla Kalsedon 925 ayar gümüş kolye, aksesuar ve spiritüel enerji dünyasında ayrı bir öneme sahiptir.

Kalsedon Taşının Enerjisini Taşıyan Burçlar Hangileridir?

Enerjiden bahsedildiğinde burçların akla gelmesi elbette ki rastlantı değildir. Gökyüzündeki yıldızlardan ve gezegenlerden pay biçilerek ortaya çıkan burçlar, element dengeleriyle doğal taşlarla uyum yakalamaktadır. Enerji açısından güçlü ve yoğun olan Kalsedon da çoğu burçla harika bir denge yakalamaktadır.

Kalsedon 925 ayar gümüş kolye taktığında enerjisini üst boyutlara taşıyabilecek burçlar Yengeç, Terazi, Yaydır. Element dengeleriyle benzer tabanda yer alan Kalsedon bu burçlara yoğun bir pozitif enerji katacaktır. Denge isteyen kişilerin Kalsedon 925 ayar gümüş kolye tercih etmesindeki sebeplerden yalnızca birisi de budur.

Çakralarda Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye Yararları Neler?

İnsan bedeninde enerjinin merkezi olarak sayılan çakralar, doğal taşlarla hizaya gelebilmektedir. Bedende yer alan 7 ayrı çakranın, ilgilendiği ve sorumlu olduğu alanlar birbirinden ayrıdır. Kalsedon 925 ayar gümüş kolye ise boğaz çakrasıyla uyumludur.

Boğaz çakrası, kişilerin kendini özgür biçimde ifade etmesini sağlamaktadır. Boyun, boğaz, çene ve dille ilişkilendirilen boğaz çakrası, dış dünyayla iletişimin köprüsüdür. Boğaz çakrasında yaşanan dengesizlikte veya iletişimi arttırmada Kalsedon 925 ayar gümüş kolye kullanımı, olumlu performanslara ev sahipliği yapacaktır.

Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her doğal taş veya doğal taş içeren aksesuarda kullanırken dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Bilinçsizce kullanılan Kalsedon 925 ayar gümüş kolye istenilen etkilerin gerçekleşmesine engel olabilmektedir. Bundan dolayı da Kalsedon 925 ayar gümüş kolye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler kısaca şöyledir:

 • Zarar verici ve bütünlüğü bozucu kimyasal maddelerden uzak tutulmalıdır.
 • Taşın düşmesine veya parçalanmasına sebep olacak yerlerden ve durumlardan kaçınılmalıdır.
 • Taş, kötü enerjilerden mümkün olduğunca uzak tutulmalıdır.

Esasında sert yapılı olan Kalsedon, istenmeyen durumlardan ötürü erken deforme olabilmektedir. Bunun önüne geçmek ve uzun süreli kullanım için taşınızın arındırmasını, korumasını ve kendini yenilemesini sağlamalısınız.

Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye Nasıl Arındırılır?

Doğal taşlar belirli periyotlarda veya istenmeyen durumlarla karşılaşıldığında arındırılmak istenmektedir. Taşta var olan pozitif enerjinin yerine gelmesi veya dengelenmesi adına arındırma işlemi oldukça önemlidir.

Bu kapsamda Kalsedon 925 ayar gümüş kolye arındırılması suyla yıkanarak, tütsülenerek ya da ay- güneş ışığına bırakılarak temizlenebilmektedir. Bu arındırma işleminden sonra Kalsedon 925 ayar gümüş kolye, eski enerjisini tekrardan kazanacaktır.

Kalsedon 925 Ayar Gümüş Kolye Fiyatları Ne Yöndedir?

Kalsedon taşı gram fiyatı ve Kalsedon taşı kilo fiyatı açısından değişik fiyatlandırmalara tabiidir. Doğada sık rastlanmayan bu doğal taşların fiyatları da bu noktada değişebilmektedir. Ancak Kalsedon 925 ayar gümüş kolye cazibeli fiyatla kişilerin sahip olabileceği tarzdadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Paraf
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Cardfinans
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Maximum
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Bonus
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Axess
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
SağlamKart
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
World
Taksit tutarıToplam
Peşin-640 TL
2323.04 TL646.08 TL
3217.62 TL652.86 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı