Helen Gelinlik ile Pembe Kuvars Taşının Doğal Uyumu

Helen gelinlik zarif ve sade görünüm sunan yüksek bel ve ucuş uçuş eteklerin formundaki yapısıyla özgürlüğü yansıtan modellerdir. Omuzdan tek askılı, düşük omuzlu, ipek, şifon, saten gibi akışkan kumaşlardan üretilen ve minimal detayları olan gelinlik modeline en çok yakışacak takı seçimi bu sadeliği şık hale getireceğiniz atışlarda olmalıdır.

Dolayısıyla helen gelinlik dokusuna en uygun takı tasarımları için Gosty Concept firmamızın doğal taş ürünlerine göz atabilirsiniz.

Helen Gelinlik Modellerine En Uygun Takı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Helen gelinlik modası özellikle son dönemlerde yeni neslin karmaşa ve gösterişten uzak tercihlerde bulunduğu vazgeçilmez kıyafetler arasında yerini almıştır. Taş, inci, işleme artık yerini daha doğal dantellerden oluşan ve özgürlüğü vücudunda hisseden kişilerin alternatiflerine bırakmıştır.

Ancak bu sadeliğin dokusunu bozmadan modernizmi de geride bırakmayacak küçük ışıklandırmalar ile pırıltılı hale getirmek, özel günlere en çok yakışacak detaylardır. Bunun için özellikle takı tercihinde bazı dokunuşlar yapmalısınız. Yani;

  • Özellikle tek omuzlu helen gelinlik tercihlerinde küpe, bileklik, ya da yüzük tercih edebilirsiniz.
  • Pembe kuvars bu modele en çok yakışan doğal taş kristaldir.
  • Hiçbir detayı bulunmayan helen gelinlik tasarımlarında büyük taşlı küpeler oldukça havalı görünmenize vesile olacaktır.
  • Krem, beyaz ve taşsız modellerde kullanabileceğiniz en güzel doğal taş, pembe kuvarsın canlı ve uyumlu renklerdir. Doğallığın akışını bozmadan pembe kuvars gelin takı seti şeklinde minimal taşların enerjisinden de faydalanabilirsiniz.
  • Helen gelinlik detayları özellikle pembe ve tonlarında ise pembe kuvars taşı bu noktada geçişi bozmamak adına etkili olacaktır.
  • Helen gelinlik modellerine sadeliği bozmadan hem şıklık hem de doğallık katacak el işçiliği takılar, gümüş üzerine doğal taşın işlendiği ürünlerden seçilmelidir.

Helen Gelinlik Tamamlayıcısı Gosty Concept Pembe Kuvars 925 Ayar Gümüş Takı Modelleri

Doğal, zarif ve sofistike helen gelinlik modelleri sadeliğin modernizmine ayak uyduran yapısıyla günümüzde fazlasıyla tercih edilen kombinasyon parçalarından biridir. Ancak bazen küçük bir parıltı ile bu modelleri zirveye taşıyacak ihtişamlı görüntülerin, doğru takı seçiminden geçtiğini unutmamalısınız.

Pembe kuvarsın etkisini belki de Orta Çağın Yunan Mitolojisi kıyafetlerinde görmenin tadına varacağınız Gosty Concept doğal taş takı ürünlerimiz şunlardır;

           Gosty Concept Helen Gelinlik ile Uyumlu Pembe Kuvars Takı Ürünleri

Pembe kuvars kolye

Pembe kuvars yüzük

Pembe kuvars bileklik

Pembe kuvars küpe

1 - Helen Gelinlik ile Uyumlu 925 Ayar Gümüş Takı Pembe Kuvars Bileklik

Helen gelinlik modellerinde özellikle kolsuz salaş, saten ve dantel detaylı kıyafetlere dikkat çekici takı tasarımı arıyorsanız eğer, hem renk tonu hem de kullanım amacı ile en uygun tasarımın bileklik olduğunu görebilirsiniz.

A kalitede el emeği ile üretilmiş 925 ayar gümüş bileklik tasarımları ile hem şık hem de gün boyu yüksek enerji alabilirsiniz. Modellerde kullanılan taş miktarı fazlalığı, gelinliğe ışıltı ve gösteriş katacaktır.

2 - 925 Ayar Pembe Kuvars Gümüş Takı Kolye

Pembe kuvars 925 ayar gümüş kolye ürünlerini boynunuza taktığınız andan itibaren etkisini iki kat hissedebilirsiniz. Ayrıca kalp yaka, kare yaka, düşük omuz gibi boynu açık helen gelinlik kıyafetlerinde kendini modern ve şık tasarımıyla göstermektedir.

Lila, pembe ve pembenin geçişli renkleriyle adete gelinlik modelini üst noktaya taşıyacaktır. Bunun yanında kalp çakrasına doğrudan teması aşk, mutluluk, ve huzur duygularını güçlendirici yönde olacaktır.

3 - Pembe Kuvars Gümüş Takı 925 Ayar Küpe Modeli

Pembe kuvars 925 ayar gümüş küpe modeli tek omuzlu helen gelinlik modelleri için tasarlanmış en sofistike takı modellerinden biridir. Rengin yumuşak ve sıcak havası ile taşın dokusu yapaylıktan tamamen uzak kombinasyona fırsat tanımaktadır.

Ayrıca halter yaka, balon kol, tül detaylı helen gelinlik modellerine en uygun tasarımlarımızdan biridir. Sakinleştirici özelliklere sahip enerjisi ile taşıyan kişiye dinginlik katacaktır.

4 - Pembe Kuvars 925 Ayar Gümüş Takı Yüzük Modeli

Parmakta şık duran ve minimal detayları olan pembe kuvars 925 ayar gümüş takı yüzük modeli, hem ayarlanabilir yapısı hem de el işçiliği üretimi ile kombinasyonda kolay uyum sergilemektedir.

Yüksek titreşim enerjisi ile ayrıca taşıyan kişiye birçok fiziksel ve ruhsal fayda sağlamaktadır. Gün boyu kendinizi aşın ve mutluluğun kollarında canlı ve enerjik hissetmenin yanında, modern dokusu ile tüm gözleri üstünüze çekebilirsiniz.

Gosty Concept Pembe Kuvars Taşı Faydaları Nelerdir?

Gosty Concept olarak pembe kuvars taşının doğal, dekoratif ve takı formları sayesinde mistik tarzın yansıtıcı bohem ve helen gelinlik modellerinde şıklık  ve sayısız fayda özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Peki bu taşın fiziksel ve ruhsal faydaları nelerdir?

       Helen Gelinlik Tamamlayıcısı Pembe Kuvars Taşı Faydaları

Fiziksel Faydaları

Beden direncini arttırır.

Yaraların iyileşmesine etki eder.

Beyin fonksiyonlarının düzenli çalışmasında etkilidir.

Depresyonun azalmasında etkilidir.

Ani stres ve kaygı durumlarına iyileştirici etkisi vardır.

Kan dolaşımını düzenler.

Baş ağrısı ve migren tedavisine karşı iyileştirici etkisi bulunur.

Karanlıktan korkan çocuklarda sakinlik etkisi yaratır.

Uyku problemlerine karşı etkilidir.

Çarpıntı ve kalp sorunlarına karşı dengeleyici etkisi bulunur.

Görme bozukluklarına iyi gelir.

Böbrek üstü bezlerinin sağlıklı çalışmasına etki eder.

Ruhsal Faydaları

Kalp çakra taşıdır ve taşıyan kişiye ruhsal anlamda şifa verir.

Aşk, mutluluk ve huzur taşıdır.

Romantik bağı güçlendirir.

Kaygı ve strese iyi gelir.

Öfkeyi ve kırgınlığı iyileştirir.

Negatif enerjiyi temizler ve ortama olumlu enerji akışı yayar.

Ametist ile birlikte kullanıldığı zaman daha fazla etki göstermektedir.

Kişinin kendini ve başkalarını sevmesini sağlar.

Özellikle ikili ilişkilerde iletişimi güçlendirir.

Dişil enerjiyi artırma noktasında özellikle helen gelinlik gibi kıyafetler ile kullanımı dikkat çekici olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Helen gelinlik ile uyumlu pembe kuvars taşının naturel ve şık tasarımlarına, firmamız web adresi ya da sosyal medya adresinden ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitedeki bu ürünler her kombinasyona uygun minimal tasarımları ile tercih seçenekleri arasında yerini almıştır. Ayrıca firmamızın ürünlerine ait diğer sorular da şöyledir;

1 - Gosty Concept Şık ve Şifa Kaynağı Pembe Kuvars Takı Modelleri Fiyatları Nasıldır?

Pembe kuvars taşından yapılmış yüzük, küpe, kolye ve bileklik tasarım takıların fiyatları değişiklik gösterebilir. Bunda modelde kullanılan taşın ağırlığı, oranı, renk tonu, sertlik derecesi, model tasarımı, işçilik payı vb. etkilidir. Ancak en ucuz takı modelleri için en yüksek kaliteyi firmamızda bulmanız mümkündür.

2 - Gosty Concept Pembe Kuvars Taşı Nasıl Arındırılır?

Pembe kuvars takı ve taş modellerini zamana bağlı aktifleştirme ve temizleme açısından toprağa gömme, ay ışığında bekletme, suda yıkama, tütsüleme ve diğer doğal taşların yanında bekletme gibi tekniklerden yararlanabilirsiniz.

3 - Pembe Kuvars Hangi Burcun Taşıdır?

Pembe kuvars kalp çakra taşı olup, boğa ve terazi burçlarının özelliklerine en uygun enerjiye sahiptir. Boğa burcunda sevgi ve güzellik ile bağlantılıdır. Terazi burcunda se adalet ve uyum arayışındakilere, uyum ve anlayış güçlendirmesi ile yüksek titreşim verir.

4 - Gosty Concept Doğal Taş Ürünleri Hangileridir? 

Gosty Concept doğal taş ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Bunlar ametist, labradorit, amazonit, pembe kuvars, lapis lazuli, akuamarin, ay taşı, sitrin para taşı, kalsedon ve kaplan gözüdür. Ayrıca bu taşlardan yapılan 925 ayar gümüş takı kolye, yüzük, küpe ve bileklik tasarımlarımız da oldukça şık yapısıyla her kombine uyum göstermektedir.