En Uygun Gümüş Kolye Fiyatları - Muhteşem Modeller Ekonomik Fiyatlara

Gümüş kolye fiyatları, çoğu zaman göz korkutabiliyor. Halbuki zarifliği ile ön plana çıkan gümüş kolyeler, her zevke uygun olmasıyla biliniyor. Hemen hemen her ten rengi ile uyumlu olan gümüş kolyelere çoğu zaman doğal taşlar da eklenebiliyor. Bu durumda da hayallerinizdeki kolyeye sahip olmak için çok fazla ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Gümüş kolye fiyatları aslında her zaman düşündüğünüz kadar uçuk rakamlar olmayabilir. Üstelik doğal taş ile bezeli şans ya da para getiren kolyeler de bu kriterlere girebilir. İsterseniz gelin, gümüş kolye fiyatları açısından ekonomik fiyatlara sahip olan muhteşem modellerden biraz daha bahsedelim

Bütçe Dostu Gümüş Kolye Fiyatları

Örneğin pembe kuvars 925 ayar gümüş kolye almaya karar verdiniz. Sizce ödemeniz gereken meblağ ne kadardır? Aklınıza ilk etapta çok yüksek fiyat listeleri gelebilir. Pek çok marka da zaten kendi fiyat politikasını yüksek olarak belirlemiştir. Fakat piyasadaki her markanın fiyat politikası bu şekilde kurgulanmış da değildir.

Gümüş kolye fiyatları, genel hatlarıyla şu tüp kriterler baz alınarak oluşturulabilir:

Kolyenin detay oranı

Kolyede kullanılan malzeme

Kolyenin işçiliği

Kullanılan diğer değerli taşlar

Malzemenin nereden geldiği

Yukarıda sıraladıklarımıza ek olarak bir de marka değeri de fiyat politikasına yansıtılmaktadır. Bu da aslında pek çok markanın tercih ettiği bir durumdur. Fakat bir marka, kaliteli malzemeler ve yüksek işçilik kullansa dahi marka değerinden ödün vererek uygun bir fiyat poltikası da belirleyebilir.

Zaten bu noktada tam olarak da bütçe dostu gümüş kolye fiyatları gündeme gelir. Bizler de marka değerimizin yüksek olduğunu biliyor ama bunu fiyatlarımıza ekstra yansıtmamayı tercih ediyoruz. Bu sayede sizlere kaliteli malzeme ve işçilik ile her zaman uygun fiyatlı aksesuarlar sunabiliyoruz.

Uygun Fiyatlı Gerçek Gümüş Kolyeler

Gümüş kolye zincir ya da uca eklenen aksesuar fark etmeksizin kaliteli bir ürün olarak piyasaya sürülür. Buna ek olarak kolyeye eklenen ekstra malzemeler ya da taşlar da kolyenin kalitesini arttırabilir. Örneğin son dönemin de modası olan lapis lazuli 925 ayar gümüş kolye modelleri, yüksek kalitedeki ürünlerdendir.

Gümüş kolyelerin bir de değerli ya da yarı değerli doğal taşlarla renklendiriyor olması yüksek fiyatlı olacak anlamına gelmez. Bizim markamız, tüm ürünlerinde 925 ayar gümüş malzeme kullanıp bir de doğal taşlı ürünler piyasaya sürmektedir. Tüm bunlara rağmen size sunduğumuz modeller her zaman uygun fiyat garantilidir.

Uygun Fiyatlı ve Doğal Taşlı Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolye fiyatlarını belirlerken kullanılan doğal taşa göre de bir fiyat listesi oluşturulabiliyor. Bizim de bünyemizde şu doğal taşlarla bir arada yapılan gümüş kolyeler bulunuyor:

  • Labradorit
  • Kaplan gözü
  • Lapis lazuli
  • Amazonit
  • Pembe kuvars
  • Sitrin(Para Taşı)
  • Ay taşı
  • Akuamarin
  • Ametist
  • Kalsedon

Yukarıdaki doğal taşlar da genellikle yarı değerli taş statüsüne giriyor. Her biri gümüş ile uyumlu olan bu doğal taşlar, anlam bakımından da sizlere pek çok fayda sunabiliyor. Zarif ve aynı zamanda şık modellerden oluşan koleksiyonumuzdaki her bir ürün ise %100 bütçe dostu fiyatlara satışa sunuluyor. Bu sayede her bütçeye uygun şekilde gümüş kolye fiyatları ortaya çıkmaktadır.

925 Ayar Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüş kolye kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes tarafından tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Örneğin sitrin (para taşı) 925 ayar gümüş kolye modelleri, hem kadınlara hem de erkeklere hitap edebilir. Söz konusu 925 ayar gümüş kolye olduğunda da akla ilk gelenler arasında fiyat listesi yer almaktadır.

Gümüş kolye fiyatları, ayrıca gümüşün kalitesine göre de belirlenebiliyor. 925 ayar gümüş kolyeler de her daim yüksek kaliteli sınıfta yer alıyor. Fakat 925 ayar gümüş kolyenin fiyatları da her daim uçuk olacak diye bir kaide de bulunmuyor.

Gümüş kolye fiyatları konusunda markamız her zaman hassas bir fiyat politikası izlemeyi tercih etmiştir. Kullandığımız gümüş malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun sizlere hep makul fiyatlar sunabiliyoruz. Zaten markamıza ait tüm gümüş kolyelerin 925 ayar olduğunu da bilmelisiniz. Buna rağmen sizlerden piyasanın altında fiyatlar talep ediyoruz.

Hangi Gümüş Kolye Modelleri Daha Uygun Fiyatlıdır?

Gümüş kolye fiyatları söz konusu olduğunda ilk etapta net bir fiyat verebilmek mümkün olmayabilir. Zaten yukarıda da ifade etmiş olduğumuz gibi gümüş kolye fiyatları, bazı kriterler çerçevesinde belirlenir. Uygun fiyatlı olarak piyasaya sürülen gümüş kolyeler ise her zaman kaliteli işçilik olmayabilir.

Şayet gümüş kolye fiyatları açısından çok uygun fiyata bir gümüş kolye alacaksanız markaya tam güveniyor olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde ürünün sahte olması bile söz konusu olabilir. Örneğin 925 ayar gümüş kolyeyi piyasanın çok altında bir fiyata satın almanız pek mümkün değildir. Özellikle de kolyede başka türlü işçilikler ve malzemeler de varsa muhtemelen ürün sahtedir diyebiliriz.

Gümüş kolye fiyatları konusunda emin olabilmek adına her zaman güven duyduğunuz markalara başvurabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de güvenilir seçenekler için ise bizi tercih edebilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren bir marka olarak sizlere her zaman en iyisini ve en kalitelisini sunmaya devam ediyoruz.

Gümüş Kolye Fiyatları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Gümüş kolye fiyatları hakkında merak ettiklerinize yazımızın büyük bölümünde değindik. Fakat söz konusu gümüş kolye fiyatları olduğunda merak ettiklerinizin bunlarla sınırlı kalmadığını da biliyoruz. Biz de konu hakkında sık sorulan en popüler sorulara bu kısımda yer vermek istiyoruz. İşte, gümüş kolye fiyatları hakkında merak ettiğiniz diğer detaylar.

925 Ayar Gümüş Gerçek Mi?

925 ayar gümüş, genellikle %92.5 oranında saf gümüş içerir. Güven duyduğunuz markalar, gümüş kolye modellerinde bu oranı tercih etmektedir. Biz de kendi markamızda her bir aksesuarda 925 ayar gümüş kullanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede sizlere her anlamda kaliteli tasarımlar sunmak istiyoruz.

Gerçek Gümüş Kaç Ayar Eder?

Söz konusu gerçek gümüş olduğunda gümüşün faydaları açısından gümüşün ayarına bakmak yeterli olabiliyor. Piyasada da ne yazık ki gümüş kolye adı altında gerçek gümüş olmayan ürünler satışa sunulabiliyor. Dolayısıyla gümüş aksesuar almadan önce gümüşün ayarına bakmanız size yardımcı olabiliyor. Gerçek bir gümüş kolye ya da bileklik ise 925 ayar olarak satışa sunuluyor.

Gümüş Kolye 2 Günde Kararır Mı?

Gümüş malzemeden üretilen aksesuarlara iyi bakmanız önemlidir. Gümüşün kararması durumunun önüne geçmek için de kolyeyi suyla çok fazla temas ettirmemeniz tavsiye edilir. Örneğin çok nemli ve rutubetli bir alanda bırakılan gümüş kolyeler ikin günden ziyade bir gün içerisinde bile kararma gösterebilir. Dolayısıyla böyle bir durumla karşılaşmamak adına aksesuarlarınıza iyi bakmanızı öneriyoruz.

Gümüş Kolye ile Duşa Girilir Mi?

Gümüş kolyeniz ile duşa girmenizde genellikle pek bir sakınca görülmez. Fakat çok fazla suya ya da neme maruz kalan gümüşler elbette kararma belirtisi göstermeye başlayacaktır. Dolayısıyla siz de eğer uygun bir ortam varsa kolyenizi çıkartıp duşa girmeyi tercih edebilirsiniz.

Gümüşün Ömrü Ne Kadardır?

Eğer ki size tavsiye edilenleri uygularsanız gümüş kolyelerinizi ve diğer aksesuarları çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Fakat gümüşü neme maruz bırakırsanız kararma durumundan kaçamazsınız