Pembe Gümüş Doğal Taş Yüzük Modelleri!

Gümüş doğal taş yüzük modelleri son zamanların en gözde aksesuarları içerisindedir. Doğal taşların enerjisini her an hissedebilmek adına tasarlanan doğal taş aksesuarlar, kişilerin göz bebeği olmaktadır. Birbirinden eşsiz tasarımlar ve doğal taşlarla süslenen gümüş doğal taş yüzük modelleri de bu kapsamda ilgi çekmektedir. Pembe Kuvars taşı başta olmak üzere birbirinden iddialı gümüş doğal taş yüzük modelleri sizlerledir!

Benzersiz Güzellikteki Gümüş Doğal Taş Yüzük Modelleri!

Gümüş doğal taş yüzükler kullanım inceliği sunan benzersiz modellerdir. Parmaklarda eşsiz bir duruş sergileyen gümüş doğal taş yüzük modelleri, kadınlar ve erkekler için ayrı tasarımlara sahiptir. Bu sayede doğal taş yüzük anlamları herkes tarafından kabul edilebilmektedir. Doğal taş yüzükler erkek ve kadın denildiğinde akla ilk gelen doğal taş yüzük modelleri şunlardır:

GÜMÜŞ DOĞAL TAŞ YÜZÜK MODELLERİ

 

Pembe Kuvars gümüş yüzük

Labradorit doğal taş gümüş yüzük

Ametist yüzük

Amazonit gümüş yüzük

Kalsedon doğal taş yüzük

Lapis Lazuli doğal taş gümüş yüzük

Ay Taşı gümüş doğal taş yüzük

Sitrin gümüş doğal taş yüzük

Akuamarin gümüş yüzük

Kaplan Gözü doğal taş yüzük

1 – Pembe Kuvars Gümüş Doğal Taş Yüzük

Pembe Kuvarsın eşsiz güzelliği kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Doğal taş yüzükler kadın ve kolye, bileklik, küpe gibi aksesuarlarda da yoğun kullanılan Pembe Kuvars, aşkın bir numaralı taşıdır. Aşkı, sevgiyi ve sabrı çeken bu taş yüzük yapısı sayesinde duyguları da dengelemektedir.

Kalp çakrasıyla bağlantı kuran Pembe Kuvars 925 ayar gümüş yüzük, istemsiz şekilde oluşan blokajları kaldırmaktadır. Blokajların kalkmasıyla birlikte kalp çakrası dengeli ve düzenli çalışarak, enerjisini yenilemektedir. Pozitiflikle dolu bir yaşam için Pembe Kuvars gümüş doğal taş yüzük sizler için şahane bir seçimdir.

2 – Ametist 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ametist taşının şifalı gücü bu taşın en kıymetli özelliğidir. Rengi ve sahip oldukları açısından doğal taş yüzüklerde kullanılan Ametist taşı, enerjisiyle bilinmektedir. Mor renginin zenginliğini içeren Ametist taşının bilinen birkaç faydası şu şekildedir:

  • Stresi ve kaygıyı azaltır.
  • Duyguları dengeler ve yatıştırır.
  • Aurayı negatiflikten temizler.
  • Uykusuzluğa karşı koruyucudur.
  • Manevi duyguları besler.
  • Psişik yetenekleri kuvvetlendirir.
  • İstenmeyen bağımlılıklardan kurtulmayı kolaylaştırır.

Bu gibi etkiler Ametist taşının öne çıkan faydalarından birkaçıdır. Gümüş doğal taş yüzük kategorisinde de öncelikli bir tercih olan Ametist 925 ayar gümüş yüzük, enerjisini doğrudan size iletecektir. Bu sayede Ametistin koruyucu enerjisini her daim yanınızda hissedebilirsiniz.

3 – Kalsedon 925 Ayar Gümüş Yüzük

Kalsedon taşının rahatlatıcı görüntüsü yüzüklerde kendini belli etmektedir. Mumsu parlaklığıyla görenlerde sakinlik yaratan bu taş, yüzüklerde sıkça kullanılmaktadır. Kalsedon 925 ayar gümüş yüzük denildiğinde ilk olarak yumuşak bir görüntüden söz edilmektedir.

Yarı opak ve mumsu parlaklığıyla ben buradayım diyen Kalsedon taşı, aksesuarların vazgeçilmez unsurudur. Gümüş doğal taş yüzük denildiğinde de Kalsedonun değeri büyüktür. Sakinliği ve iç huzuru destekleyen bu taş, çakra bağlantısı sayesinde yaşam enerjisini üst seviyelere taşımaktadır.

4 – Ay Taşı 925 Ayar Gümüş Doğal Taş Yüzük

Tanrıça enerjisini barındırdığı yönünde kabul gören Ay Taşı, feminen enerjinin temsilcisidir. Feminen enerjisiyle özellikle dişil enerji üzerinde iyileştirici olan Ay Taşı 925 ayar gümüş doğal taş yüzük, mucizevi bir değerdedir.

Sadakat, evlilik bağları ve ilişkilerde etkileyici bir tılsım sunan Ay Taşı sayesinde derin bağlara kalıcı imzalar atabilirsiniz. Karşılıklı anlayış, hoşgörü ve sevgiyi destekleyen Ay Taşı gümüş yüzük ile ilişkilerinizdeki alma verme dengesini de sağlayabilirsiniz.

5 – Akuamarin 925 Ayar Gümüş Yüzük

Akuamarin 925 ayar gümüş doğal taş yüzük, su renginin tonlarına sahiptir. Bundan dolayı da görenlerde hayranlık ve sakinlik uyandırmaktadır. İçsel motivasyon ve barışı destekleyen Akuamarin yüzük herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir aksesuardır. Erkekler ve kadınlar tarafından kullanılabilen Akuamarin yüzük ile hayatınızı dengeye oturtarak, sağlam kararlar alabilirsiniz.

6 – Labradorit 925 Ayar Gümüş Doğal Taş Yüzük

Labradorit taşı bazı uygarlıklarda dönüşüm taşı olarak kabul edilmiştir. Taşın kahverengi, yeşil ve mavi renklerini içermesi bu taşın dönüştürücü gücünü vurgulamaktadır. Maddi ve manevi anlamda dönüşümü destekleyen bu taş hayatınızda yeni bir sayfa açmanızı da kolaylaştırmaktadır.

Labradorit 925 ayar gümüş doğal taş yüzük, çakralara temas ettiğinden dolayı enerjisini yenileyerek geliştirmektedir. Bu sayede olaylara net bakış, kararlara mantıklı yaklaşım ve dönüşüm gücünü sağlamaktadır. Yaşamınıza yeni bir renk getirmek istediğinizde Labradorit yüzüğün etkisinden destek alabilirsiniz.

7 – Amazonit 925 Ayar Gümüş Yüzük

Adını Amazon nehrinden alan Amazonit taşı, Amazon nehrinden bağımsızdır. Sadece adını buradan alan bu taş, mavi parlak rengiyle görenleri büyülemektedir. Amazonit 925 ayar gümüş yüzük de görenlerde aynı etkiyi bırakmaktadır.

Rahatlatan ve huzur veren bu yüzük ile stresi kontrol altına alabilirsiniz. Sizlere her geçen gün daha sakin bir yaşam enerjisi veren Amazonit taşı sayesinde duygularınızın derinliğini keşfedebilirsiniz. İçsel huzurunuzu sağlamanızda en büyük destekçiniz olan Amazonit yüzük ile potansiyelinizi yeniden geliştirebilirsiniz.

8 – Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Doğal Taş Yüzük

Lapis Lazulinin lacivert rengi ve sarı pirit detayları dillere destan olmaktadır. En değerli taşlardan biri olan Lapis Lazuli herkesin severek kullandığı aksesuarların incisi niteliğindedir. Lapis Lazuli 925 ayar gümüş yüzükte kendini doğrudan belli eden bu taş özellikleriyle de göz kamaştırıcıdır.

Tansiyonu dengelemekten, düşüncelere berraklık kazandırmaya uzanan geniş bir fayda yelpazesi olan bu taş, doğal taşlar içerisinde oldukça sevilmektedir. Küçük çocuklarınız için bile kullanabileceğiniz bu taş sayesinde enerjinizi güçlendirebilirsiniz.

9 – Sitrin 925 Ayar Gümüş Yüzük

Para ile yakından ilişkilendirilen Sitrin taşı, aksesuarlar sayesinde her daim kullanılmaktadır. Tüccar taşı olarak da adlandırılan Sitrin, paranın enerjisini içermektedir. Bolluk ve bereket için tercih edilen Sitrin taşı, başarının da taşıdır.

İş hayatınızda veya eğitim kariyerinizde başarınıza başarı katmak için Sitrin 925 ayar gümüş yüzük kullanabilirsiniz. Bal sarısı rengiyle görenlerde hayranlık uyandıracak bu taş sayesinde bereketinizi katbekat arttırabilirsiniz.

10 – Kaplan Gözü 925 Ayar Gümüş Yüzük

Gücün ve kudretin taşı olan Kaplan Gözü, korkuların üstesinden gitmek için kullanılmaktadır. Erkekler tarafından da sıkça kullanılan Kaplan Gözü gümüş doğal taş yüzük, hayatınıza yeni bir soluk getirecektir. Özgüven ve motivasyon için tercih edilen Kaplan Gözü yüzük, cesaretli bir kişilik olmanızda öncüdür.

Sık Sorulan Sorular

Gümüş yüzükler asırlardır kullanılan aksesuarlar içerisindedir. Evlilik, nişan ve aksesuar temsili açısından yoğun olarak kullanılan gümüş yüzükler, birçok faydaya sahiptir. Gümüşün bu denli önemli bir hammadde olması da hakkında merak edilenleri genişletmektedir. Bu doğrultuda gümüş yüzükler hakkında sık sorulan sorular şu şekildedir:

925 Ayar Gümüş Yüzük Karar mı?

Gümüşler yapısı gereği ve kullanım şekline bağlı olarak kararmaktadır. Bu gümüşün doğal bir getirisidir. Kullanımına özen göstererek gümüşün kararmasını geciktirebilirsiniz ancak önlemeniz pek de mümkün değildir.

Gümüş Yüzük Neyi Temsil Eder?

Yüzüklerin takılış yerleri belirli anlamlara yorulabilmektedir. Örneğin bir inanışta baş parmağına yüzük takan erkekler için özgürlüğüne düşkün şeklinde tanımlama yapılmıştır.

Gümüş Yüzük Takmanın Faydası Var mıdır?

Gümüş yüzük takan erkeklerde ve kadınlarda görülen ve uzmanlar tarafından onaylanan bilgilere göre gümüş, stresi vücuttan uzaklaştırmaktadır. İletkenliğe sahip olan gümüş sayesinde elektriklenme önlenir ve stres dışa itiliyor. Bu sayede kan dolaşımı hızlanmaktadır.

Gümüş Vücuttaki Elektriği Alır mı?

Yüksek iletkenliğe sahip gümüş, vücuttaki elektriği de dışarı atmaktadır.