Özel Günler için Gümüş Bileklik Kadın Modelleri

Gümüş bileklik kadın özel gün aksesuarlarının başta gelen takılarındandır. Bilekte yer alan ve zarifliğin temsilcisi olan bileklikler özel gün şıklığında tasarımın tamamlayıcısı olmaktadır. Günlük kullanımın veya özel günlerin esas oyuncusu olan doğal taşlı gümüş bileklik kadın kategorisinde her tarza hitap etmektedir.

Özel Günlerin Vazgeçilmez Takıları: 925 Ayar Gümüş Bileklik Kadın Modelleri!

Özel gün şıklığında elbise ve makyaj ne kadar önemliyse takılarda o denli önemlidir. Bütün şıklığın sağlanması gereken özel günlerde kullanılan takılar sayesinde geceye imza atabilirsiniz. Örneğin abiyeniz ve makyajınız kusursuz gözüküyor ancak takılarınız istenilen görüntüyü veremiyorsa, bütün şıklıktan bahsedilememektedir.

925 ayar gümüş bileklik kadın türünde ise bu duruma olanak sağlanmaz. Her tarzın kolayca kullanabileceği bu takılar, farklı işlemeler ve taşlarla kombine nokta atışı uyum sağlamaktadır. Söz konusu doğal taş gümüş bileklik kadın olduğunda vazgeçilmez olan doğal taşlar ise şunlardır:

DOĞAL TAŞLI GÜMÜŞ BİLEKLİK KADIN MODELLERİ

 

Kalsedon taşlı

Amazonit taşlı

Pembe Kuvars taşlı

Sitrin taşlı

Kaplan Gözü taşlı

Ametist taşlı

Lapis Lazuli taşlı

Akuamarin taşlı

Ay Taşlı gümüş bileklik

Labradorit taşlı

Rengi ve desenleriyle takı dünyasının en önemli doğal taşlarını bahsi geçen taşlar oluşturmaktadır. Bu taşların yaydıkları pozitif enerjiler de gümüş bileklik kadın yapısıyla kişilerin yaşamını kolaylaştırmaktadır. Sırasıyla bu gümüş bilekliklerin özellikleri şu şekildedir:

1 – Kalsedon 925 Ayar Gümüş Bileklik

Mumsu bir parlaklığa sahip Kalsedon 925 ayar gümüş bileklik kadın modasında her daim kalıcılığını korumaktadır. Bu taşın her elbisede ve makyajda sağladığı uyum göz önüne alındığında özel gün şıklığını birebir olarak sağladığı görülecektir.

Ayrıca Kalsedon taşı, kişileri kötülüklere karşı da korumaktadır. Bundan dolayı da özel gün gibi kalabalık ortamlarda Kalsedon gümüş bileklik kadın, koruyucu özellikler göstermektedir.

2 – Pembe Kuvars 925 Ayar Gümüş Bileklik

Aşkın temsilcisi Pembe Kuvars 925 ayar gümüş bileklik kadın, kaliteli duruşuyla özel günlerde en sık kullanılan aksesuarlardandır. Pembe Kuvars gümüş kolye başta olmak üzere Pembe Kuvars takıları her zamanın modasına uygundur.

Özel günlerde ise Pembe Kuvars doğal taşlı takılar, benzersiz renginden dolayı tercih edilmektedir. Pembenin en hoş tonuna sahip olan Kuvars, sıcak veya soğuk alt tonlu tüm renklerle kullanılabilmektedir. İster elbise ister makyaj her tonda bu taşın mükemmel uyumundan söz edilmektedir.

3 – Labradorit 925 Ayar Gümüş Bileklik

Özel gün şıklığını başlı başına sağlayan Labradorit 925 ayar gümüş bileklik kadın, cazibeli görüntünün öncüsüdür. Labradorit taşının mavili, yeşilli ve kahverengili yanardönerli rengi, özel gün aksesuar tasarımlarına olanak sağlamaktadır.

Kendiliğinden iddialı olan bu bileklik, doğum günü veya düğün gibi özel günlerde tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Renk tonlarının çeşitliliği ve takılardaki görüntüsüyle Labradorit 925 ayar gümüş bileklik kadın modasında ayrıcalıklı bir değere sahiptir.

4 – Ay Taşı 925 Ayar Gümüş Bileklik Kadın

Dişil enerjinin temsilcisi olarak kabul gören Ay Taşı 925 ayar gümüş bileklik kadınlar için kusursuz bir seçimdir. Ay Taşının opak görüntüsü ve takıların tamamlayıcısı olması, bu taşın değerini arttırmaktadır. Aynı zamanda ilahi güçlerle de özdeşleştirilen Ay Taşı gümüş bileklik kadın, yıllardır en çok kullanılan aksesuarlar arasındadır.

5 – Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Bileklik

Lacivert renginin büyüsünü içeren Lapis Lazuli, sarı pirit detaylarıyla göz kamaştırmaktadır. Nispeten daha koyu tona sahip olan Lapis Lazuli 925 ayar gümüş bileklik kadın, detaylarıyla kendine hayran bırakmaktadır.

Taşa uzaktan baktığınızda sadece lacivert renkli koyu bir taş görebilirsiniz. Ancak taşa yaklaştığınızda sarı pirit detaylarıyla baş başa kalacaksınız. Kendiliğinden işlemeli olan Lapis Lazuli taşı gümüş bileklik erkek kategorisinde de yer almaktadır.

Özel günlerin aranan aksesuarı olan Lapis Lazuli 925 ayar gümüş bileklik ile kombinlerinize değer katabilirsiniz. Bu bileklik sayesinde yıllar sonra bile o günkü görünüşünüzden söz ettirebilirsiniz.

6 – Amazonit 925 Ayar Gümüş Bileklik

Mavi renginin en tatlı tonunu içeren Amazonit 925 ayar gümüş bileklik kadın takılarında eşsiz bir yerdedir. Amazonit taşının turkuaz, su rengi özel tasarımlarla donatılığında zarafetin simgesi olmaktadır. Özel günlerde sade şıklık istendiğinde Amazonit gerçek gümüş bileklik esas takı olmaktadır.

7 – Ametist 925 Ayar Gümüş Bileklik

Mor renginin zenginliğiyle bezenen Ametist 925 ayar gümüş bileklik, takı dünyasında geniş paya sahiptir. Çok güçlü bir şifacı olan Ametist taşı sahip olduğu pozitif enerjilerden dolayı takılar yoluyla kişilerin hayatında yer edinmektedir.

Şansa, başarıya ve olumlu enerjilere ihtiyaç duyduğunuz özel günlerde Ametist gümüş bileklik yatıştırıcı görevi görmektedir. Hem mor rengiyle kaliteli bir duruş sağlayan Ametist taşı özel günlerin yapı taşı niteliğindedir.

8 – Kaplan Gözü 925 Ayar Gümüş Bileklik Kadın

Kahverengi renk tonuyla özel günlerde ağır duruş sergileyen Kaplan Gözü 925 ayar gümüş bileklik, şıklığa son noktayı koymaktadır. Kaplan Gözü taşı tasarımlarda en sık kullanılan taşlar arasındadır. Özel gün şıklığını her açıdan tamamlayıcı olan bu taş, her renk tablosuna uyum sağlamaktadır. Koyu tonlar başta olmak üzere açık tonlarda da Kaplan Gözü taşının gücünden faydalanabilirsiniz.

9 – Akuamarin 925 Ayar Gümüş Bileklik

Su rengiyle huzur veren Akuamarin 925 ayar gümüş bileklik kadın, sade şıklık başta olmak üzere tüm tarzlarda kullanılabilmektedir. Özel gün şıklığına kolayca uyum sağlayan ve tamamlayıcı olan bu bileklik ile tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

10 – Sitrin 925 Ayar Gümüş Bileklik

Bal sarısı rengiyle kendinden sıkça söz ettiren Sitrin 925 ayar gümüş bileklik, tasarım öncüsü olmaktadır. Bu taşın sahip olduğu özellikler takılarda tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Sitrin gümüş bileklik kadın, özel gün şıklığında zarif ve zengin duruşuyla görenleri kendine hayran bırakmaktadır.

925 Ayar Gümüş Bileklik Kaç TL?

925 ayar gümüş bilekliler, fiyat açısından kaplama ürünlere göre daha fiyatlı olabilmektedir. Gümüşün kalitesi ve işlenebilirliği doğrultusunda fiyatı etkileyen unsurlar da değişmektedir.

  • Gümüşün yapısı
  • Gümüş oranı
  • Özel tasarımlar
  • Doğal taş eklentileri
  • Boyutu
  • El işçiliği

Gümüş bileklik kadın fiyatları noktasında etkili olmaktadır. Ancak gümüş bileklikler her bütçeye uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bu sayede de herkes özel günlerinde doğal taşlı gümüş bileklik şıklığından faydalanabilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Gümüş bileklikler takıların en üst kategorisinde yer almaktadır. Gümüşün duruşu, kalitesi hatta fiyatı gümüş bileklik kullanımını arttırmaktadır. Bundan dolayı da gümüş bileklikler hakkında bir hayli merak edilen soru ortaya çıkmaktadır. Gümüş bileklik hakkında sık sorulmuş sorulardan birkaçı ise şunlardan oluşmaktadır:

925 Ayar Altın mı Gümüş mü?

925 ayar ibaresi genellikle gümüşü ifade etmektedir. 925 ayar gümüş ise takılarda en çok kullanılan ayar olmaktadır.

Hangi Ayar Gümüş Daha İyi?

Söz konusu takılar olduğunda 925 ayar gümüşten vazgeçilememektedir. 925 ayar gümüş bu doğrultuda en iyi gümüş olarak kabul görmektedir.

Gümüş Takı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gümüş takı alırken ilk dikkat edilmesi gereken şey, gümüşün 925 ayar olup olmadığıdır. Ardından kullanılan taşların kalitesi ve tasarıma dikkat edilmelidir.

Çelik mi Daha Pahalı Gümüş mü?

Çelik, gümüşe kıyasla daha ucuz bir hammaddedir. Bundan dolayı da çelikten üretilen takılar daha ucuzdur. Gümüş takılar da beyaz altın kaplama, asansörlü gümüş bileklik modelleri, nazar boncuklu gümüş ayarlanabilir bileklik şeklindeki işçiliğine ve ayarına göre fiyatlandırılarak satılmaktadır.

Gerçek Gümüş Bileklik Nasıl Anlaşılır?

925 ayar gümüş bileklikler için en uygun gerçeklik testi mıknatıs testi olmaktadır. Çünkü 925 ayar gümüşler mıknatısla herhangi bir tepkiye girmezler.

Gerçek Gümüş Kararma Yapar mı?

Gümüş yapısı gereği kararan yapıdadır. Ancak bu gümüşün kalitesizliğini göstermez. Kullanıma, dış etkenlere ve zamana karşı gümüşlerde kararma gözlemlenmektedir.

Tuzlu Su Gümüşü Karartır mı?

Asit, tuzlu su ve kimyasal maddeler gümüş bilekliği karartabilmektedir.