Birbirinden Şık Gümüş Bileklik Modelleri İle Özel Günler Daha Anlamlı

Gümüş bileklik tasarımları, özel günlerinizde değerlendirebileceğiniz ve teninize oldukça yakışan aksesuardandır. Siz de firmamızın sunduğu doğal taş bileklik modellerini inceleyebilir, enerjinize uygun bir seçim yapabilirsiniz!

Günümüzde gümüş bileklik erkek ve kadınlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu modeller hem şık görüntüsü hem de insanlara sağladığı olumlu enerjilerle cezbedici olmaktadır. Peki, doğal taş aksesuarlarını sevenler için kaliteli bir şekilde sunulan bileklik modelleri nelerdir?

En Zarif ve Şık Gosty Concept Gümüş Bileklik Tasarımları ile Eşsiz Bir Görünüme Kavuşun!

Özellikle gümüş bileklik kadın için yapılan tasarımlar, oldukça şık ve zariftir. Dolayısıyla özel günlerinizde eşsiz bir görünüme kavuşabilmek ve taşların enerjisini hissedebilmek için, bu bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. İşte, enerjisiyle iyi hissettiren Gosty Concept bileklik  tasarımları!

1 – Ametist 925 Ayar Gümüş Bileklik

Özel günlerinizi daha anlamlı kılacak ve enerjisiyle ortamı iyileştirecek olan Ametist taşı, her yaşta insan tarafından kullanılabilmektedir. Ayrıca bu taş ile tasarlanan Ametist bileklik modeli ise, insanların duygu durumlarını daha dengeli bir düzeye getirebilmesine olanak sağlar. Peki, diğer özellikleri nelerdir?

  • En güçlü doğal taşlardan bir tanesidir.
  • Ortamı sağladığı şifa enerjisi ile oldukça etkili bir taştır.
  • Mor bir renge sahiptir. Mitolojik kaynaklarda bu taşa yer verilmektedir.
  • Pozitif ruh halinin insanlarda güçlü bir şekilde oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca kişiyi bağımlılıklardan kurtarır ve bilgelikle ilişkilendirir.
  • Kişiler arasındaki iletişimin daha iyi olmasına olanak sağlar. Yani herhangi bir ortamda bulunan negatif enerjiyi doğrudan pozitif enerjiye çevirmektedir.

2 - Kaplan Gözü 925 Ayar Gümüş Bileklik

Özgüvenin, güçlü bir sezginin ve cesaretin temsili olan kaplan gözü taşı, insanlarda hem iç hem de dış huzuru desteklemektedir. Ayrıca motivasyonun artırılmasında etkili olan kaplan gözü bileklik tasarımı, olumsuz duygu durumunun insanlardan uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Diğer doğal taşlar arasında ayrı bir konuma sahip olan bu taş, insanları yıpratıcı olan duygulardan uzaklaştırmaktadır. Yani stres, endişe kıskançlık gibi duygu durumlarını engellemektedir.

3 – Labradorit 925 Ayar Gümüş Bileklik

Canlı bir görünüme sahip olan labradorit bileklik, göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Çakra ve aura dengelenmesi için kullanılan bu taş, spektrolit taşı olarak da adlandırılmaktadır. Ayrıca yaldızlı taş, negatif enerjilerden insanları doğrudan uzaklaştırmaya yardımcı olur. Sizde bu bileklik modeli sayesinde, yüksek bilinç düzeyine erişebilirsiniz.

4 – Amazonit 925 Ayar Gümüş Bileklik

Mavi rengi ile oldukça zarif bir taş olan amazonit bileklik tasarımı ile de oldukça ilgi çekicidir. Görenleri kendisine hayran bırakan bu bileklik modeli, özel günlerde şık bir seçim olabilmektedir.

Bu noktada hayatınızda dinginlik ve sakinlik enerjisini hissetmek istiyorsanız, stres önleyici bir etkisi bulunan amazonit bilekliği kullanabilirsiniz. İçsel huzuru erişebilmek ve zihin berraklığını sağlayabilmek için, amazonit taşı tam size göre!

5 – Akuamarin 925 Ayar Gümüş Bileklik

Çok eski dönemlerden beri denizcilerin taşı olarak bilinen Akuamarin, tam bir zihin berraklığını taşıdır. Yani insanlarla iletişimini güçlendirmek isteyen ya da duygularını dengelemek isteyen kişiler, bu taşı kullanmalıdır.

Ayrıca yaygın bir görüşe göre, özellikle deniz seyahatlerinde bu taş kişileri korumaktadır. Hatta akuamarinin en büyük özelliği, mutlu bir evliliğin sırrı olmasıdır. Özel günlerinizde tercih edeceğiniz akuamarin bileklik enerjisiyle, unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz!

6 – Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Bileklik

Antik Mısır döneminden beri kullanılan en değerli taşlar arasında yer alan lapis lazuli bileklik, lacivert taşı olarak bilinmektedir. Ayrıca bu taşın kemikleri kuvvetlendirdiğine de inanılmaktadır. Bu taş ile tasarlanan bileklik modeli ise, insanların fikirlerinin daha net bir şekilde olabilmesini sağlamaktadır. Yani derin düşünceleri geliştirerek, pşisik saldırılara karşı korumaktadır.

7 – Ay Taşı 925 Ayar Gümüş Bileklik

Dişil enerjinin öncüsü olan taşlar arasında yer alan ay taşı, tanrıça enerjisi ile özleşmiştir. Ayrıca feminen bir enerjiye sahiptir. Daha çok evliliklerde derin bağlar kurulması için kullanılabilmektedir.

Aynı zamanda şifacı bir tarafı olan ay taşının bileklik olarak kullanılması da, kişilerde olumlu etkiler göstermektedir. Özellikle ortama yaydığı enerjiler, bu bilekliği takan kişilerde dinginlik sağlamaktadır. Hatta çeşitli kadın hastalıklarında da olumlu etkileri görülür.

8 – Sitrin (Para Taşı) 925 Ayar Gümüş Bileklik

Tüccar taşı olarak da bilinen sitrin (para taşı), sarı bir renge sahiptir. Ayrıca içerisinde para enerjisini barındırır ve şifa kaynağı olduğuna inanılır. Sitrin taşı bileklik modeli ise, maddi gücü yükselten bir enerjiye sahiptir. Yani bu taş bolluk ve bereket ile direkt olarak ilişkilendirildiği için, güç sahibi olmaya yardımcı olur.

Bu noktada herhangi bir işte güçlenebilmek, istediğiniz mevkiye sahip olabilmek için, bu tasarım bilekliği kullanabilirsiniz. Hatta bu model, var olan yaşam enerjisini ve mutluluğu artıran bir etkiye sahiptir. Ayrıca nazara karşı da etkili bir taş olan Sitrin, başarının ana taşıdır.

9 – Kalsedon 925 Ayar Gümüş Bileklik

Oldukça parlak bir taş olan Kalsedon, insanlarda mantığı ön plana çıkarır. Bu tasarım bileklik ise, olumsuz bir duygu durumunu mutluluğa çevirmede etkili olmaktadır. Yani duygularınızı dengelemede etkili bir takı arıyorsanız, kalsedon bileklik sizin için en uygun tercihtir.

Ayrıca çeşitli pek çok faydası da bulunmaktadır. Bu noktada dürtü kontrolünüzü sağlarken hafızanızı da güçlendirebilirsiniz. Hatta şifa kaynağı olan Kalsedon, demans gibi hastalıklara karşı da koruyucudur.

10 – Pembe Kuvars 925 Ayar Gümüş Bileklik

Kalp çakrası taşı olarak bilinen pembe kuvars bileklik tasarımıyla oldukça dikkat çekicidir. Ayrıca duygusal anlamda insana doygunluk katar.

Özellikle bu taşı kullanan kişiler duygularına daha kolay bir şekilde yönelebilmektedir. Yani bu bileklik tasarımıyla, hem yenilenmiş bir görünüme kavuşabilirsiniz hem de ruhunuzu yoğun hislerle besleyebilirsiniz. Peki, özel günlerde takabileceğiniz pembe kuvars bilekliğin özellikleri nelerdir?

Pembe Kuvars Özellikleri

Bu taş ismini, gül pembesi şeklindeki renginden almaktadır. Ayrıca bazı yerlerde, gül kuvars ismiyle de yer alıyor.

Net bir görüntüsü yoktur. Pembe kuvars çok puslu bir görünüme sahiptir. Özellikle sahip olduğu bu eşsiz renk, kadınların taktığı takılara oldukça yakışmaktadır. Bu takıyı, hem günlük kıyafetleriniz hem de gece kıyafetlerinizle uyum içinde kullanabilirsiniz.

Çeşitli renkleri bulunur. Ayrıca titreşimi oldukça yüksek olan bu taşın, duygusal yönü ağır basar.

Her doğal taşın olduğu gibi pembe kuvarsında bir sertlik derecesi bulunur. Dolayısıyla bu taşın sertlik derecesi 7 olmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Kadın ve erkek bileklik, kolye, yüzük, küpe olarak en çok tercih edilen modeller arasında, gümüş mücevherler oldukça popülerdir. Bu noktada gümüş gibi değerli bir taş ile ilgili merak edilen sorular açıklanacak olursa;

1 – Gümüş Bileklik Gerçek Olduğu Nasıl Anlaşılır?

925 ayar bilekliklerin gerçek olduğunu anlayabilmek için mıknatıs testi yapılabilmektedir. Yani 925 ayar gerçek gümüş bileklik modelleri, mıknatıs ile tepkimeye girmez.

Bunların yanında bezle ovalama veya nitrik asit testi gibi uygulamalarla da, gümüşün gerçek olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Böylelikle gerçek olmayanlar gümüşün kaplama olduğu kolaylıkla anlaşılabilir.

2 – Gümüş Bileklik Gram Fiyatı Ne Kadar?

Özel bir gün, doğum günü hediyesi veya  günlük kullanıma uygun olarak değerlendirebileceğiniz 925 ayar gümüş bileklik kaç TL? Net bir fiyat bilgisi verilememektedir. Değişen piyasa koşullarında gümüş takı gram fiyatı farklı olabilmektedir.

3 – 1 Gümüş Bileklik Kaç Gram?

Zarif bir yapıdaki 925 ayar gümüş bileklik kadın için tasarlanan modeller, yaklaşık olarak 4, 5 g olmaktadır. Renkli zincir bileklik, zirkon taşlı bileklik ve baget kesim gümüş takılırsa, ortalama 6-6, 5 g’dır.