Bu Evlilik Teklifi Sözleri ile Reddedilmeniz İmkânsız!

Evlilik teklifi sözleri, bir ömrü beraber geçirmek istediğiniz kişiyi bulduktan sonra gerçekleştirilen kritik bir süreçtir. Evlenme teklifi kişiden kişiye göre değişik organizasyon anlayışına sahiptir. Ancak evlilik teklifi sözleri akılda kalıcı niteliktedir.

Eğer ki ‘Benimle Evlenir Misin?’ sana çok klişe geliyorsa duygusal, romantik ve etkileyici evlilik teklifi sözcüklerinden yararlanabilirsiniz. Unutulmaz anınızı taçlandıracak bir söz kullanmak istiyorsanız yazıyı okumaya devam etmelisiniz!

Unutulmaz Evlilik Teklifi Sözleri!

Şahane bir organizasyon düzenlediyseniz sırada hayatınızı birleştirmek istediğiniz kadına evlilik teklifi etmek kalmaktadır. Hayatınızdaki kadının zevkine göre seçeceğiniz evlilik teklifi yüzüğü her ne kadar anlamlı olsa da bu teklifi yaparken kullanacağınız cümleler de bir o kadar etkilidir.

Artık aşkınızı içinizde taşımakta zorlanıyorsanız tıpkı Romeo ve Juliet edasında bir aşıksanız, unutulmaz evlilik teklifi sözleri sizin içinizdedir. İçten gelen bir evlilik teklifi sözü her daim kalıcı olsa da Ay Taşı 925 ayar gümüş yüzük ile kullanabileceğiniz bazı unutulmaz evlilik teklifi sözleri şu şekildedir:

 • İkimizin yepyeni bir hayat kurması için benimle ömrünü birleştirir misin?
 • Sonsuza dek seni yanımda istiyorum. Bu isteği gerçekleştirmek adına benimle evlenir misin?
 • Her gece aynı yıldıza bakmamız dileğiyle, benimle evlenir misin?
 • Varlığınla hayatımı renklendirdin, bunu kalıcı hale getirmek adına benimle bir ömür bu yolda yürür müsün?
 • Seni gördüğüm ilk andan beri her şey bir anlam kazandı bende. Anlamımızı hiç yitirmemek adına benimle evlenir misin?
 • İlişkimize verdiğimiz emek ve getirdiğimiz bu boyutu daha da ileriye taşımama yardımcı olup benimle evlenir misin?

Bu sözleri ilişkinize ve karşınızdaki kadına göre uyarlayabilirsiniz. Oldukça romantik olan o anda bu sözlerin büyüsü uzun yıllar devam edecek niteliktedir. Bir hayatı paylaşmak istediğiniz insan için en güzel cümlelerinizi kurmaya hazır olmalısınız.

Etkileyici Evlenme Teklifleri için Kullanılacak Sözler Nasıl Olmalı?

Etkileyici evlenme teklifi yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Pembe Kuvars 925 ayar gümüş yüzük ile akılda kalıcı ve ileride çocuklarınıza anlatacağınız o güzel an için uzun soluklu bir plan yapmalısınız. Tabii ki evlilik teklifi için kullanılacak organizasyon, yer ve zaman hatta katılacak kişi sayısı bile özneldir. Fakat her ne şart olursa olsun bu amaçla kullanılacak sözlerin etkileyiciliğine dikkat edilmelidir.

Öncelikle evlilik teklifi ederken sakinliğinizi mümkün olduğunca korumalısınız. O atmosfer göz önüne alındığında bu durum bir hayli zorlayıcıdır. Ancak unutmayın ki kontrol edilemeyen heyecan birçok güzel durumu kötüleştirebilmektedir. Sakinliğinizi sağladıktan sonra uygun bir anda etkileyici evlilik teklifi sözleri olarak şunları kullanabilirsiniz:

ETKİLEYİCİ EVLİLİK TEKLİFİ SÖZLERİ

ETKİLEYİCİ EVLİLİK TEKLİFİ SÖZLERİ

Sensizken yapayalnızdım. Varlığınla hayatıma yaşam kattın. Benimle evlenir misin?

Seninle uzun soluklu bir aşk hikayesi yazmak istiyorum. Benimle bu hikâyenin yazarı olur musun?

Hayallerimizi beraber geçirmek için benimle aynı hayatı paylaşır mısın?

En iyi arkadaşım ve en büyük tamamlayıcım sensin. Benimle evlenir misin?

Mutluluğu seninle buldum, bunu birlikte sürdürmek adına benimle evlenir misin?

Her sabah uyandığında tıpkı bir güneş ve her gece uyuduğunda tıpkı bir ay gibi yanında olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

Senden habersiz geçirdiğim her saniyeyi seninle geçirerek telafi etmek istiyorum. Benimle evlenir misin?

Benzersiz duygular hissettirdiğin bu ilişkimizi bir yüzükle taçlandırmak isterim. Bir ömrü beraber geçirmeye ne dersin?

Bu sözleri içten duygularla söylediğinizde reddedilme olasılığınız sıfıra yaklaşacaktır. En samimi duygularla edilen bu teklifler için enerjilerin büyüsünü kullanabilirsiniz. Evlilik teklifi yüzüğünüzde seçeceğiniz doğal taşlarla pozitif enerjileri ilişkinize yansıtabilirsiniz. Ametist 925 ayar gümüş yüzük bunun en önemli kaynağıdır.

Romantik Evlenme Teklifi Sözleri!

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biriyle karşılıklı hisleri paylaşıyor olmak hiç kuşkusuz ki en büyük servetlerden biridir. Duyduğunuz bu aşkı da Akuamarin 925 ayar gümüş yüzük eşliğinde evlilik teklifi ederek belli edebilirsiniz.

Yepyeni bir hayatın başlangıcı olan bu süreç için romantizm oldukça önemlidir. Saf sevgiyle kurulacak evlilik teklifi sözleri başlı başına romantiktir. Ancak hislerin tercümesi olan kelimelerden de faydalanılmalıdır. Romantik bir evlilik teklifinde kullanabileceğiniz bazı evlilik teklifi sözleri şunlardır:

 • Birbirimizden ayrı bir geçmiş geçirdik, sen de geleceğimizi beraber kurmak istiyorsan evlilik teklifimi kabul eder misin?
 • Anlam kattığın bu hayatıma derinlik kazandırmak için benimle evlenir misin?
 • Seni çok seviyorum. Bu sevginin günden güne artması da seni durmadan yanımda istememe sebep oluyor. Ömrünü benimle geçirmek ister misin?
 • Geleceğe baktığımda seninle bir cam kenarında yağmuru izlediğimizi görebiliyorum. Daha nice güzel anılarımız için benimle evlenir misin?
 • Filmlere konu olacak aşkımızın başrolünde sonsuza kadar ikimiz başrol olalım mı? Benimle evlenir misin?
 • Hastalandığımda, sağlığımda, üzüntümde ve sevincimde kısacası her anımda sen ol istiyorum. Benimle bir ömür olman adına benimle evlenir misin?
 • Her şeyin iyisine ve en güzeline layıksın. Hayatını güzelleştirmem için benimle evlenir misin?

Evlilik Teklifi Evet Sözleri!

Evlilik teklifi sözleri kullanarak evlilik teklifi ettiniz ancak bu teklife verilecek cevapları da merak ediyor olabilirsiniz. Derinliğinizi anlayan biriyle başladığınız bu yolda haykırarak verilen ‘evet’ cevabı bazen yeterli olmayabilir. Burada da evlilik teklifi sözleri karşısında verilecek bazı cevaplardan bahsedilmektedir.

Evlilik teklifine cevap güzel sözler kullanılarak cevaplanır. Karşınızdaki kişinin heyecanını ve sevincini bu cevaplar ile ölçebilirsiniz. Oldukça duygulu olan bu anda verilecek cevaplar da evlilik teklifi sözleri kadar değerlidir. Heyecanın yansıması olan bu cevaplar ise şu şekildedir:

 • Her anım seninle, evet!
 • Kelimeler yetersiz kalsa da seni çok seviyorum ve evet!
 • Ömrümü ömrüne ortak kılarım, evet!
 • Aşkımız için en iyisini planladığına eminin, kabul ediyorum seninle evlenirim!

Evlilik Teklifi Sözleri Uzun Vadede Nasıl Kalıcı Kılınır?

Evlilik teklifi sözlerini kalıcı kılmak istiyorsanız bu sözlerin sizler için büyük anlam ifade etmesi gerekir. Kısacası kendi içinizdeki duyguları kelimelere dökerek bu sözleri eşsiz kılabilirsiniz. Kendiliğinden akılda kalıcı olan bu olay için sözlerin gücüne özen göstermelisiniz.

Ses tonunu ayarlamalısınız, imkânınız varsa o anları kayıt altına alabilirsiniz veya o günden bir hatıra saklayabilirsiniz. İleride sıcak bir kahve eşliğinde hatırlayacağınız bu anı özelleştirmek tamamen sizin elinizdedir.

Evlilik Teklifi Sözleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Evlilik teklifi sözleri denildiğinde uçsuz bucaksız bir denizden bahsedilebilmektedir. Herkesin kafasında belirli bir evlilik teklifi sözleri olsa da bu sözler herkeste farklı bir anlama çıkmaktadır. Bundan dolayı da özellikle evlilik teklifi sözleri hakkında merak edilen birçok soru bulunmaktadır. Evlilik teklifi sözleri denildiğinde merak edilen birkaç soru şu şekildedir:

Evlilik Teklifi Ederken Ne Söylenir?

Evlilik teklifi edilirken kurulan cümle kişilere göre değişmektedir. Ancak sonunda ‘benimle evlenir misin?’ sorusu sorulmaktadır.

Evlilik Teklifi Ederken Hangi Müzik?

Evlilik teklifi sonrasında çalınacak şarkılar çiftlerin isteğine göre belirlenmektedir. Sevgilinizle birbirinize adadığınız şarkıyı seçebilirsiniz.

Evlenme Teklifi Alınca Yüzük Hangi Ele Takılır?

Evlilik teklifi sözleri doğrultusunda yapılan bu teklif sonrasında yüzük sağ ele takılır. Nikah sonrası alyans sol parmağa takılmaktadır.