Beyaz Nişan Elbisesi ile Bütünleşecek Pembe Kuvars Takı Seti

Beyaz nişan elbisesi, nişanında duru bir güzellik yansıtmak isteyenlerin öncelikli tercihidir. Beyaz nişan elbisesi, gösterişten uzak renkten oluşturulan ve sık tercih edilen modellerden olmaktadır. Hayatınızdaki kişiyle ilişkinizi evliliğe ulaştırmak için attığınız ilk adım nişandır. Bu merasimlerde alyanslar takılır ve şık bir gelin olduğunuzu göstermeniz gerekir. Bu güzel günde güzelliğinizle ön plana çıkmak için beyaz nişan elbisesi ve Pembe Kuvars takı setleri sizlerledir!

Beyaz Nişan Elbisesi Modellerinde Tercih Edilmesi Gereken Takılar!

Pembe Kuvars gelin takı seti, gelinlerin veya gelin olacak kişilerin özel merasimlerinde kullanılmaktadır. Pembe Kuvars, aşkın ve sevginin mıknatısıdır. İlişkilerdeki bağı ve sevgiyi güçlendiren Pembe Kuvars, evlilik yolunda da sizlerin yanı başındadır. İlişkileri ve evliliği destekleyen Pembe Kuvars sayesinde bu yoldaki merasimlerde de güzellikler sizinledir.

Beyaz nişan elbisesi ile bütünleşen Pembe Kuvars gelin takı seti içerisinde birçok parça yer almaktadır.

  • Pembe Kuvars kolye
  • Pembe Kuvars yüzük
  • Pembe Kuvars bileklik
  • Pembe Kuvars küpe

Ürünlerinin yer aldığı bu sette, bir kombinin ihtiyaç duyduğu tüm aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Bu aksesuarlar hem saçınızı hem de giydiğiniz beyaz nişan elbisesi ile bütün bir uyum yakalayacaktır. Böylece sizler için stresli olabilecek bir günde Pembe Kuvarsın sakinleştirici enerjisi dışında güzelliğinden de faydalanabilirsiniz. Peki beyaz nişan elbisesi ile şık bir kombin nasıl yapılır?

1 – Beyaz Söz Elbisesi ve Pembe Kuvars Kolye

Beyaz nişan elbisesi veya söz elbisesi olarak seçtiğiniz kıyafette Pembe Kuvars kolye takabilirsiniz. Burada seçtiğiniz elbisenin yakası ve saç modeliniz oldukça önemlidir. Bağlı saçlar, dağınık topuz, incili model Pembe Kuvars kolye ile oldukça yakışan saç modellerindendir. Pembe Kuvars kolye ile kombinleyebileceğiniz beyaz nişan elbisesi modelleri de şu şekilde sıralanabilmektedir:

BEYAZ NİŞAN ELBİSESİ MODELLERİ

 

Dik yaka saten elbise

Kare yaka şifon elbise

Kayık yaka beyaz nişan elbisesi

Straplez veya kalp yaka elbiseler

2 – Beyaz Nişan Elbisesi için Pembe Kuvars Takı Seti Şıklığı!

Gosty Concept Pembe Kuvars takı seti, en özel gününüzde sizlerin destekçisidir. Beyaz nişan elbisenizi, saçlarınızı hatta makyajınızı bile ön plana çıkaracak Pembe Kuvars takı setiyle nişanınızda güzelliğinizle kendinizden söz ettirebilirsiniz. Pembe Kuvars yüzük, küpe, kolye ve bileklikten oluşan bu sette tercih edebileceğiniz elbise ve makyaj tonları şu şekildedir:

  • Tek kol detaylı beyaz elbiseler
  • Otriş detaylı nişan elbiseleri
  • Dantelli nişan elbisesi
  • Kemerli elbiseler

Makyaj tonu olarak da Pembe Kuvarsın benzersiz rengini destekleyecek tonlardan destek alabilirsiniz. Pembe tonlar, şeftali tonları ve özellikle kontür, bronzer gibi toprak tonlu makyajlar bu takı setini doğrudan ortaya çıkaracaktır.

3 – Beyaz İsteme Elbisesi için Pembe Kuvars Küpe

Beyaz nişan elbisesi için bir diğer alternatif ise Pembe Kuvars küpe olmaktadır. Bu özel ve güzel günde bağlı bir saç modeli istiyorsanız mutlaka Pembe Kuvars küpe takmalısınız. Kulaklarınızı süsleyen Pembe Kuvars küpenin yanında Pembe Kuvars kolye de takabilirsiniz. Boyun ve baş bölgenizde Pembe Kuvars kullanmak istiyorsanız elbisenizin önü kapalı olmalıdır.

Boyun bölgesini doğrudan kapatan beyaz nişan elbisesi ile kolyeyi ve küpeyi tamamıyla gözler önüne serebilirsiniz. Saten kumaşlı, şifon kumaşlı veya krep kumaşlı dik yaka elbiselerle balon kollu modeller bu takıların vazgeçilmez elbiseleridir.

4 – Sade Şık Nikah Elbisesi ve Pembe Kuvars Bileklik İkilisi!

Sade bir nikah elbisesi veya nişan elbisesi için de Pembe Kuvars bileklik tercih edebilirsiniz. Sade şıklıkta genellikle düz kumaşlar, düz kesimler veya işleme detaylar bulunmamaktadır. Sade beyaz nişan elbisesi denildiğinde Pembe Kuvars bileklik, bilekte zarif duruşuyla sade bir şıklığa kapı aralamaktadır. Bundan dolayı da asil bir zarafet için beyaz nişan elbisesi ile Pembe Kuvars bileklikten destek alabilirsiniz.

Beyaz Nişan Elbisesi Pembe Kuvars ile Nasıl Kombinlenmeli?

Beyaz nişan elbisesi herkesin tarzı, beğenisi ve isteğine göre şekillenmelidir. Burada kendinize en yakıştırdığınız modeli ve boyutu seçerek tercihinizi yapmalısınız. Ardından elbiseniz doğrultusunda makyajınıza, ayakkabınıza ve saçınıza karar vermelisiniz. Birkaç kombin örneği şu şekildedir:

BEYAZ NİŞAN ELBİSESİ KOMBİNLERİ

 

 

ELBİSE

MAKYAJ

AYAKKABI

Halter yaka beyaz nişan elbisesi

Şeftali tonlu makyaj

İnce sarmal bantlı taşlı ayakkabı

Yırtmaçlı beyaz nişan elbisesi

Pembe tonlu makyaj

Bilek dolama taşlı saten ayakkabı

Otriş detaylı halter yaka beyaz elbise

Şeftali tonlu makyaj

İnce bantlı sade ayakkabı

Sık Sorulan Sorular

Beyaz nişan elbisesi denildiğinde birçok model söz konusu olmaktadır. Bunun yanı sıra nişanda hangi renk giyilir veya nasıl bir model tercih edilir de oldukça kafa karıştırmaktadır. Bu doğrultuda nişan elbisesi hakkında sık sorulan sorular şu şekilde sıralanmaktadır:

Nişan Elbisesi Beyaz Olur mu?

Beyaz veya krem renkler nikahta, nişanda veya sözde tercih edilebilmektedir. Tabii ki isteğinize göre farklı renkte elbiseler de tercih edebilirsiniz.

Sözde Ne Renk Elbise Giyilir?

Söz merasimlerinde genellikle beyaz, bej, krem gibi tonlar giyilmektedir. Daha sade tonların giyildiği sözde takılar ve ayakkabılar gösterişli seçilebilmektedir.

Nişanda Hangi Elbise Giyilir?

Nişanda daha çok beyaz ve krem tonlu elbiseler giyilmektedir. Saten kumaşlar nişan elbiselerinde de en çok tercih edilen kumaşlardandır.

Beyaz Abiye Elbise Nerede Giyilir?

Beyaz abiyeyi nişanınızda, sözünüzde veya nikahınızda giyebilirsiniz. Ancak beyaz abiyeyi genellikle gelinler tercih etmektedir. Misafir olarak katılınan merasimlerde beyaz ve benzeri tonlar tercih edilmemektedir.

Kız İstemeye Giderken Nasıl Giyinmeli?

Kız istemeye giderken resmi giyinilmelidir. Erkekler takım elbise kadınlar ise abiye veya daha sade elbiseler tercih etmelidir.

Beyaza Hangi Renk Şal Gider?

Beyaz elbiseler üstüne gidecek şal renkleri konuma veya mekâna göre değişmektedir. Örneğin beyaz elbiseyi bir düğünde giyeceksiniz kahverengi şalla kombinleyebilirsiniz. Bununla birlikte bir bahar ayında beyaz elbise giyecekseniz yağ yeşili gibi renklerle de destekleyebilirsiniz.

Beyaz Elbiseye Ne Renk Takı?

Beyaz elbise denildiğinde gümüş, gold veya doğal taş takılardan destek alabilirsiniz. Özellikle Pembe Kuvars takılar ile beyaz elbisenizin ihtiyaç duyduğu her tarzı giderebilirsiniz.