Pembe Kuvars Aşk Taşı Kolyesi ile Muhteşem Kombinler

Aşk taşı kolyesi, hem rengi hem de görüntüsü ile eşsiz bir güzellik sunmaktadır. Şık ve zarif pembe kuvars taşı ile tasarlanan bu model, aşk ve sevgiyi güçlendirmek için sıklıkla tercih edilmektedir. Peki, aşk taşı kolyesi ile oluşturabileceğiniz muhteşem kombinler nelerdir?

Pembe Kuvars Aşk Taşı Kolyesi ile Yapabileceğiniz Kombin Önerileri

Pembe kuvars kolye tasarımı; açık pembe, gül pembesi ve beyaza yakın olan açık pembe tonlarında olmaktadır. Eşsiz bir güzelliğe ve renge sahip olan aşk taşı kolyesi ile yapılan kombinler oldukça dikkat çekicidir. İşte, o kombinler!

1 – Pembe Kuvars Bileklik ve Aşk Taşı Kolyesi Kombini

Sevginin temsilcisi olan ve şifa enerjisi yayan pembe kuvars bileklik ve aşk taşı kolyesi ile, şık bir görünüm elde edilebilir. Her iki modelin sağladığı muhteşem uyum; hem görünüm açısından zariflik sunar hem de yaydığı sevgi enerjisi ile duyguları doruklarda yaşamınıza imkan sunar. Bu noktada pembe kuvars doğal taş bileklikle kombin yapmak için kolye, harika bir tercihtir.

2 – Pembe Kuvars Yüzük ve Aşk Taşı Kolyesi Kombini

Pembe kuvars yüzük; sadakat, bağlılık, aşk ve şefkat ile uyumludur. Dolayısıyla aynı enerjiye sahip olan  aşk taşı kolyesi ile yapılan bir kombin, hem ikili ilişkilerde hem de evliliklerde bağların daha da güçlü olabilmesine imkân sunmaktadır. Ayrıca bu iki model kullanıcıları, eşsiz bir görünüme kavuşturmaktadır.

3 – Pembe Kuvars Küpe ve Aşk Taşı Kolyesi Kombini

Sevecenliği ve tutkuyu artıran pembe kuvars küpe modeli, yaydığı enerjilerle insan hayatında pozitif bir etkiye sahiptir. Ayrıca bu modelin dikkat çekici bir görünümü de bulunmaktadır.

Pembe kuvars küpe ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz aşk taşı kolyesi ise, rengiyle ve görüntüsüyle göz alıcı olmaktadır. Her iki modeli kombinleyerek, hem gece hem de gündüz şıklığı elde edebilirsiniz

Pembe Kuvars Kolye Özellikleri Nedir?

Dünya üzerinde bulunan doğal taşların her biri farklı özelliklere sahiptir. Peki, pembe kuvars kolye özellikleri nelerdir?

 • Kuvars grubuna aittir. Pembe tonlarında soluk bir rengi bulunur. Gerçek pembe kuvars kolye satın alırken, bu detaya dikkat etmek önemlidir. Canlı renge sahip olan kuvars taşı modelleri gerçek olmayabilir. Aşk taşı kolyesi rengiyle kendini belli etmektedir.
 • Bu doğal taş kolye, kristalimsi bir yapıdadır.
 • Dişi ve erkek kuvars olarak ikiye ayrılır.
 • Bu kolye doğal taşlar arasında sert ve dayanıklı olmasıyla dikkat çeker.
 • Rengine göre farklı isimlerle adlandırılır.
 • Terazi, boğa, akrep burcu ve yay burcu ile uyumludur.
 • Erkek kuvars taşı berrak olmaktadır.
 • Dişi kuvars taşı ise opak ya da yarı opak bir görünümdedir. Ayrıca bu taşlar donuk bir pembe renge sahip olmaktadır.

Pembe Kuvars Kolye Ne İşe Yarar?

Hem gündüz hem de gece her yaştan insanın kullanabileceği aşk taşı kolyesi, sağladığı faydalar ile dikkat çekmektedir. Açıklanacak olursa;

Pembe Kuvars Aşk Taşı Kolye Faydaları

Kullanan kişiler daha fazla aşk ve sevgi dolu, merhametli, nazik ve hassas olmaktadır.

Yüksek bilinç düzeyine ulaştırmaya yardımcı olur.

Daha geniş bir bakış açısıyla hayata bakabilmeye olanak sağlanır.

Kullanan kişiler tahammül seviyesi yüksek olan, anlayışlı ve hoşgörülü bir insan olabilmektedir.

Evlilik bağlarının güçlenmesine yardımcı olur.

Zihin bulanıklığı veya karamsarlık gibi durumların giderilmesinde etkilidir.

Baş ağrısının giderilmesinde etkilidir.

Acı ve duygusal sıkıntılardan kurtulabilmeyi sağlar.

Güveni artırır. Öfkeyi, kini ve kıskançlığı azaltır.

Yaşanan travmaların etkisinden uzaklaşmaya destek olur.

Geçmişe takılı kalmayıp, hem kendini hem de başkalarına affetmeyi sağlar.

Uykusuzluk için oldukça şifalıdır.

Cildi gençleştiğine inanmaktadır.

Kabus görmeyi engellemektedir.

Gosty Concept Pembe Kuvars Kolye Fiyatları Nedir?

Gosty Concept aşk taşı kolyesi fiyatı oldukça uygundur. Taşın büyüklüğü, kalitesi, rengi, berraklığı gibi faktörlere bağlı olarak değişen gümüş kolye fiyatı, müşterilerimiz için en avantajlı seçeneklerle sunulmaktadır. Detaylı bilgi için, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

Sık Sorulan Sorular

Aşk taşı kolyesi, değerli taşlar listesinde bulunan pembe kuvars ile tasarlanmaktadır. Rengi ve görüntüsü ile herkes tarafından beğenilen bu kolye, çeşitli aksesuarlarla da kombinlenerek kullanılabilmektedir. Dolayısıyla kullanıcılar tarafından bu taşla ilgili sıkça sorulan sorular mevcuttur. Peki, bu sorular nelerdir?

1 – Hangi Taş Aşk İçin?

Aşk taşı olarak da adlandırılan pembe kuvars, doğal bir güzelliğe sahiptir. Bu taşın eşsiz görünümü, diğer doğal taşlar arasında popüler yapmaktadır. Ayrıca etkili iyileştirici özellikleri de bulunan pembe kuvarsın, anlamı ise pembe rengi ile bağlantılıdır. Şifa anlamında bütünsel olarak en değerli taşlardan bir tanesi olmaktadır.

2 – Aşkı Çeken Doğal Taş Hangisi?

Doğal taşlar arasında aşkı ve sevgiyi güçlendiren taş olarak, pembe kuvars kullanılmaktadır. Ayrıca bu kristal, doğal taşlar arasında aşk mıknatısı veya aşk taşı olarak da adlandırılmaktadır. Sevgi ve aşkın taşı olarak tabir edilen pembe kuvars ile; aşk taşı kolyesi, yüzüğü, bilekliği ve küpesi tasarlanabilmektedir.

3 – Aşk Kolyesi Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Aşk taşı kolyesi etkisi bilimsel olarak kesinlik kazanmasa da, insan hayatında pozitif enerjiler bıraktığı görülmektedir. Bu noktada kolye; kişilerin duygusal anlamda güçlenmesine olanak sağlar. Ayrıca negatif düşüncelerden kurtararak ruhun şifalanmasına da yardımcı olmaktadır.

Tüm bunların yanlarında yaydığı enerjiler sayesinde etrafta bulunan olumsuz düşünceleri yok etmektedir. Böylelikle kişilerin aşka ve sevgiye daha yakın olmasını sağlamaktadır. Ayrıca kişinin kendisini daha da sevmesine olanak sağlar. Bu özelliklerin yanı sıra merhamet duygusunu ve affetme duygusunu artırmaktadır.

4 – Aşk Taşı Ne İşe Yarar?

Pembe kuvars aşk taşı olarak bilinmektedir. Faydaları ise şu şekildedir;

 • Bu doğal taş kalp çakrasının taşı olmaktadır.
 • Kullanan kişileri duygusal anlamda şifalandırmaya yardımcı olur.
 • Kullanıldığı ortamlarda veya takı ve aksesuar olarak takıldığında; bulunduğu ortama huzur, mutluluk aşk ve sevgi getirmektedir.
 • İnsanın zihnindeki olumsuz düşünceleri tümüyle temizlemektedir.
 • Ayrıca koşulsuz aşka yer açarak, bu hissin güçlenmesine olanak sağlar