Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Marka: GOSTY CONCEPT Jewelry
%20

725 TL

580 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0538 415 24 95

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Made in Turkiye
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tene değen özel tasarımımız ile gümüş ve akuamarinin beraberliği ruhunuza iyi gelecek. Milyonlarca yılda oluşan bu mistik taş hem mucizeleri hem de ışıltısıyla onu görenleri cezbedecek!
Anında Gönderim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Metal: 925 Ayar Gümüş
Doğal Taş: A Kalite Akuamarin
Üretim: Özel El İşçiliği
Taş Ebatı: 8x10mm
Özellik: Tene değiyor, Ayarlanabilir
Uyumlu Burçlar: Koç, İkizler, Akrep, Kova, Balık
Uyumlu Çakra: Boğaz Çakrası
Uyumlu Niyetler: Cesaret, Meditasyon, Huzur, Kehanet, İlham, Sakinleştirici

Dikkat: Aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz. Uzun ömürlü kullanım için nemli ortamlarda bırakmayınız. 

Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük

Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, mavi berrak rengiyle huzurun temsilcisi olmaktadır. Kelime anlamı olarak denizi ve deniz suyunu ifade eden Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ile zarafetin ortaya çıkışı sağlanmaktadır.

Dekorasyon amacıyla da sıkça evlerde yer alan Akuamarin, aksesuar dünyasında da büyük bir yere sahiptir. Kıymetli taşlar arasında bulunan Akuamarin, rengi ve etkileriyle kişilerin hayatında önemli değişiklikler yaratabilmektedir.

Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Özellikleri!

Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, Akuamarin taşı ile oluşturulan şık bir tasarımdır. Akuamarin taşı, Beril grubunun mavi ve mavi tonlarını içeren üyesidir. Büyük ve temiz kristal parçası şeklinde çıkarılan bu taş, işlendiği haliyle bile büyüleyici güzelliğe sahiptir.

Enerjisi ve şifasıyla da bilinen Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ile kişileri kendine çekmektedir. Ayarlanabilir yüzük formunda olması her parmak ölçüsünde kolayca kullanılmasını sağlamaktadır. 925 ayar gümüş, ayarlanabilir ölçü ve A kalite aytaşı ve özel el işçiliğiyle ortaya çıkarılan Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, yenilikçi ve estetik tarzın ustasıdır.

Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük ve Etkileri!

Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, kişilere şifalı ve olumlu enerjiler katmaktadır. Doğal taşların bilinen ilk özelliği yaydığı enerjilerdir. Akuamarin kristali de bu enerjiler açısından oldukça zengindir. Saf ve şifa enerjisi ile çalışan Akuamarin burada, eşsiz bir şifacı niteliğindedir.

Enerji, insanın hayatında büyük bir yer sahiptir. Olumsuz enerjilerden kolayca etkileniyorsanız, istemsiz olarak enerjiniz de olumsuzluğa çekilecektir. Bunun sonucunda olaylara bakış açınız ve tepkileriniz de değişecektir. Enerji üzerinde yoğun etkilere sahip Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ve faydaları:

 • Sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasında etkilidir.
 • Özgüven oluşturur.
 • Duyguları açıkça ifade etme cesareti verir.
 • Strese ve gerginliğe iyi gelir.
 • Bedenle zihin bağlantısını güçlendirir. Bu sayede sezgileri güçlendirir.
 • Negatif duyguların yenilmesine yardımcı olur.
 • Kişilere neşe ve pozitif enerji sağlar.
 • Yapılan işlerde hazza ulaşmaya yardım eder.
 • Akıl ve mantığı güçlendirir.
 • Bereket enerjisini çalıştırır.
 • Özdeğeri geliştirir ve yüceltir.
 • Tembelliği giderir.

Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Nasıl Kullanılmalı?

Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük, ayarlanabilir ölçüde olduğundan her parmağa kolayca takılıp, çıkarılabilmektedir. Bu sayede yüzük yapısına bağlı olarak oluşabilecek tüm sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Bunların yanında Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük cesaret, meditasyon, kehanet, huzur, ilham ve sakinliğe uyumlanmaktadır. Bundan dolayı Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük takılmadan önce güzel olumlamalar ve dileklerde bulunulmalıdır. Bu olumlalar ve niyetler sayesinde taşın enerjisi arttırılmaktadır.

Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Temizliği Nasıl Olmalı?

Doğal taşlar geniş bir kategoridir. Ve bu kategoride yer alan taşların temizliği de birbirinden ayrılmaktadır. Söz konusu Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük olduğunda temizliğinde su ve topraktan bahsedilmektedir.

Doğal taşlar çektikleri enerjiden arınmak için 24 saate ihtiyaç duymaktadır. Yani Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük 24 saat toprakla temas ettiğinde olumsuz enerjilerden arınmaktadır. Akan suyun altına tutmak da aynı performansı sergilemektedir.

Taş temizliğinde dikkat edilecek unsurlardan birkaçı kimyasal teması ve nemli ortamlardır. Doğal taşlarınızın temizliğini kimyasallarla yapmamalısınız. Taşı deforme eden bu kimyasallar istenmeyen durumları ortaya çıkarabilmektedir.

Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük ve Burç Etkileri!

Doğal taşlar, astrolojide yer alan 12 burçla bağlantı kurabilmektedir. Elementlere göre sınıflandırılan burçlar ve enerjileri ile belirlenen doğal taşlar bu kapsamda benzer özellikler göstermektedir. Akuamarin taşı ve Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük de bu doğrultuda:

 • Koç
 • Akrep
 • İkizler
 • Kova
 • Balık burçlarıyla uyumlanmaktadır.

Bu burçlara sahip kişiler Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük ile eksik noktalarını giderebilir, geliştirmek istediği özelliklerini iyileştirebilmektedir.

Akuamarin Taşlı Gümüş Yüzüğün Gerçek Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Akuamarin taşının görünümü bilinmiyorsa ve kristal haldeyse, taşın ufak bir parçası kırılarak gerçekliği anlaşılabilmektedir. Kırılan taşın içi ve dışı farklı renklere sahipse taşın sahte olma olasılığı yüksektir. Eğer ki taşı kırmak istemiyorsanız veya kırılabilir halde değilse, taş yüzeyine hafif ısı uygulanmalıdır.

Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük sahteyse, ısı verildiğinde boya çıkacaktır. Pahalı ve değerli taşlardan olan Akuamarin, aksesuarlarda ise parlaklığıyla ön plana çıkmaktadır. Parlaklığı ve mavi rengiyle dillere destan olan bu taşın aksesuar kullanımında gerçekliğine dikkat edilmelidir.

Akuamarin 925 Ayar Gümüş Ayarlanabilir Yüzük Fiyatları Nasıldır?

Değerli taşlar içerisindeki Akuamarin, fiyat açısından değişik ölçeklere sahiptir. Kilo veya gram fiyatı değişen Akuamarin taşı aksesuar alanında her bütçeye uygun düzeylerdedir. El işçiliği, özel tasarım ve ayarlanabilir ölçüler Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük fiyatlarını değiştirmektedir.

Net bir fiyattan bahsetmek mümkün olmasa da Akuamarin taşı içeren aksesuarlar bütçelere uygun oluşturulmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı Akuamarin 925 ayar gümüş ayarlanabilir yüzük bu noktada kişilerin gözbebeği durumundadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Paraf
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Cardfinans
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Maximum
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Bonus
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Axess
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
SağlamKart
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
World
Taksit tutarıToplam
Peşin-580 TL
2292.76 TL585.51 TL
3197.22 TL591.66 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı