En Şık Gümüş Abiye Küpe Modelleri!

Abiye küpe, özel gün şıklığında elbiseyi ve kombini tamamlayıcı esas parçalar arasında yer almaktadır. Her tarzda ve her renkte tercih edilebilen abiyeler, özel gün şıklığında diğer aksesuarlarla göz kamaştırıcı hale getirilmektedir. Bu doğrultuda abiye küpe modelleri de başlı başına şıklığı saklamak adına özel tasarımlarla donatılmaktadır.

Sallantılı Abiye Küpe Modelleri!

Sallantılı abiye küpe, diğer küpelere nazaran daha iddialı ve parıltılı modelleri içermektedir. Bu küpe modelinde seçilen elbiseler, ayakkabılar hatta saç modelleri bile oldukça önemlidir. Kapalı ve taşlı bir abiye tercih edildiğinde sallantılı taş küpeler, istenen görüntüyü yakalayamayacaktır. Bu doğrultuda sallantılı küpe için önerilen elbise modelleri şunlardır:

 

SALLANTILI KÜPE ABİYE MODELLERİ

Straplez abiyeler

Asimetrik yakalı taş abiyeler

Uzun yırtmaçlı saten kumaş abiyeler

İnce askılı sırt dekolteli elbiseler

Sallantılı taşlı küpe modelleriyle tercih edilmesi gereken abiye modelleri bunlardır. Bu abiyeleri ön plana çıkaracak abiye küpe modelleri de şunlardır:

1 – Lapis Lazuli 925 Ayar Gümüş Küpe

Lacivert rengi ve sarı piritleriyle şıklığın temsilcisi olan Lapis Lazuli 925 ayar gümüş küpe, abiye şıklığı için birebirdir. Kendiliğinden albenili olan bu taş, aksesuarlarla kalıcılığını korumaktadır. Aynı zamanda oldukça değerli bir taş olan Lapis Lazuli sayesinde kombininizde kaliteli duruşu yakalayabilirsiniz.

2 – Ametist 925 Ayar Gümüş Küpe

Mor renginin zenginliğini içeren Ametist 925 ayar gümüş küpe, abiye şıklığını üst noktalara taşımaktadır. Her renkle uyumlanabilecek bu küpe sayesinde bütün bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca bu taşın şifalı etkileri de özel gün şıklığı enerjisini geliştirip, iyileştirecektir.

Zarif Abiye Küpe Modelleri!

Zarif abiye küpe modelleri, sallantılı küpelere kıyasla daha minimal tasarıma ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz küpeler, elbiselerin iddialı olduğu veya diğer aksesuarların ön planda olduğu kombinlerde tercih edilmektedir. Bu doğrultuda zarif abiye küpe modellerine yönelinen abiye modelleri şöyledir:

  • Tam taşlı abiyeler
  • Balon kollu elbiseler
  • Kruvaze yaka abiyeler

Zarif abiye küpe modellerinin tercih edildiği bu elbiselerde küpeler de zarif içeriklidir. Kullanılan taşlar ve tasarıma göre bu elbiselerle kullanılan küpe modelleri:

1 – Ay Taşı 925 Ayar Gümüş Küpe

Ay Taşı 925 ayar gümüş küpe, beyaz yansımalı görüntüsüyle oldukça zarif bir küpe tasarımıdır. Abiyeyi ve makyajı ön planda tutan bu küpe, zarif modeller içerisinde en ilgi çekenidir. Sade bir görünüm için Ay Taşı küpe birebir bir tercihtir.

2 – Akuamarin 925 Ayar Gümüş Küpe

Akumarin 925 ayar gümüş küpe de benzersiz mavi rengiyle sade şıklığı temsil etmektedir. Huzurlu ve sakinleştirici enerji sunan bu küpe aynı zamanda şıklığı da getirmektedir. Kullanılan abiyeyle tam uyumu yakalayacak bu küpeyle özel günlerde parlayabilirsiniz.

3 – Kalsedon 925 Ayar Gümüş Küpe

Mumsu parlaklığıyla göz kamaştıran Kalsedon 925 ayar gümüş küpe, özel günlerin vazgeçilmez parçasıdır. Her renge ve her abiyeye uyum sağlayan Kalsedon taşı küpe sayesinde davetlerin esas kişisi olabilirsiniz.

4 – Amazonit 925 Ayar Gümüş Abiye Küpe

Amazonit 925 ayar gümüş küpe, su rengiyle zarif görünümlerin temsilcisidir. Tasarımında sade şıklığı görebileceğiniz bu küpede ön planda olan şey elbisedir. Elbisenin daha görünür olduğu bu küpe ile uzun yıllar kombininizden söz ettirebilirsiniz.

Büyük Taşlı Abiye Küpeler Nelerdir?

Büyük taşlı abiye küpe modelleri ise tasarımda daha büyük taşların kullanıldığı küpeleri oluşturmaktadır. Büyük kristalli taşların tercih edildiği bu küpelerde abiyelerin daha sade modelde ve tek renkte olması önerilmektedir. Büyük doğal taş abiye küpe kullanıldığında tercih edilebilecek abiye modelleri:

ABİYE MODELLERİ

 

Tek renk saten abiyeler

Tüllü abiyeler

A kesim abiyeler

Dik yaka abiyeler

Esasında büyük taşlı abiye küpe, kombinlerde sıkça kullanılmaktadır. Doğru tercihlerle kombini üst seviyelere taşıyacak bu küpe modelleri şunlardır:

1 – Pembe Kuvars 925 Ayar Gümüş Küpe

Kristal yapısıyla ön plana çıkan, aşk mıknatısı olarak da adlandırılan Pembe Kuvars 925 ayar gümüş küpe, taşlı küpeler içerisinde en bilinenidir. Pembe rengiyle hem sadeliği hem de şıklığı sağlayan bu küpe, özel günlerin eşsiz bir parçasıdır.

2 – Labradorit 925 Ayar Gümüş Küpe

Yanardöner bir görüntü için tercih edilmesi gereken tek aksesuar Labradorit 925 ayar gümüş küpe olmaktadır. Özel gün şıklığı için nokta atışı olan bu küpe, benzersiz görüntüsüyle kombininize renk katacaktır.

3 – Kaplan Gözü 925 Ayar Gümüş Küpe

Kaplan gözü 925 ayar gümüş küpe ise kahverengi rengiyle taş dizimi açısından ayrıcalıklıdır. Özel gün şıklığında kaliteli bir duruş sergileyen bu abiye küpe modeli, her tarza uyarlanabilen yapıdadır. İster tam taşlı abiye ister saten kumaş abiye fark etmeksizin bu küpe hepsini ön plana çıkaracaktır.

Gold Abiye Küpe Modelleri!

Gold abiye küpe modelleri, gümüş abiye küpe modellerini kullanmak istemeyenler için oluşturulmaktadır. Tasarımında gold ve sarı ağırlıkta olarak tercih edilen bu küpelerle, her tarz elbise kullanılabilmektedir. Gold abiye küpe kapsamında gözde olan birkaç küpe modeli şunlardır:

1 – Sitrin 925 Ayar Gümüş Küpe

Bal sarısı rengiyle gold küpe ihtiyacını eksiksiz olarak karşılayan Sitrin 925 ayar gümüş küpe, abiyelere değer katmaktadır. Kombinin bütünüyle kolayca uyumlanan bu küpe modelinde sınırlara yer yoktur. Zıt veya uyumlu renklerle de tercih edilen bu küpe, benzersiz etkiler sunmaktadır.

Abiye Küpe Modelleri ve Fiyatları Nasıldır?

Abiye küpe fiyatları kullanılan taşa, tasarıma ve boyuta göre değişiklik göstermektedir. Her satıcıda farklı fiyatlarla satışa sunulan bu küpelerde, materyallerin kalitesi de fiyatta fark yaratmaktadır. A kalite taşlar ve değerli madenlerle üretilen abiye aksesuarları için net fiyat söylemek mümkün değildir.

Sık Sorulan Sorular

Küpe ve aksesuarlar hakkında sorulan sorular, kombinleri geliştirmek ve yeni tarzlar oluşturmak adına sorulmaktadır. Söz konusu özel gün şıklığı olduğunda ise merak edilen sorular bir hayli fazlalaşmaktadır. Etkili bir tercih için sık sorulan sorular şunlardır:

Küpe Modelleri Nelerdir?

Sallantılı, halka, taşlı, boncuk, manyetik, gümüş, altın şeklinde birden çok küpe modeli bulunmaktadır.

14 Ayar Küpe Gramı Ne Kadar?

14 ayar küpe 1, 2.53, 3.50 gram arasında değişiklik göstermektedir.